Vyrážíme na víkend do Prahy!

Poslední aktualizace: 28.9.2015

Pokud nevíte, co si počnete o víkendu, máme pro vás inspiraci v podobě výletu do Prahy. Naše hlavní město je nádherné, nabízí plno historických skvostů a pro nás ženy jsou určitě obrovským lákadlem moderní obchodní domy. Jestliže nemáte žádné plány, čtěte dále a dozvíte se, jak si pobyt v Praze užít na maximum.

Vyrážíme za poznáním 

Praha má plno památek a až kuriózních míst, které byste měla vidět. Doporučujeme výlet na Vyšehrad. Dýchne zde na vás tajemno, pohoda a klid. Dalším tipem na krátký výlet je Břevnovský klášter a jeho blízké okolí. Pokud ráda chodíte, určitě si udělejte dlouhou procházku z Václavského na Staroměstské náměstí a poté ještě dále až na Pražský hrad. Jestliže historie není nic pro vás, možná vás zaujme těchto 10 atraktivních míst v Praze.

01

Kam za nákupy? 

Praha nabízí hned několik nákupních domů, kde se ženy cítí jako v ráji. Pokud chcete „provětrat“ vaši peněženku, určitě doporučujeme navštívit Centrum Chodov, Palladium, OC Černý most či Arkády Pankrác Praha. Každé obchodní centrum nabízí desítky obchodů s módou, kosmetikou apod.

02

Kde se ubytovat? 

Pokud vyrazíte na víkend, samozřejmě si musíte sehnat ubytování v Praze. Ani v tomto případě vás nenecháme na holičkách. Doporučujeme pražský hotel Belvedere, který se nachází téměř v centru města, takže to odsud budete mít všude kousek – hotel leží nedaleko Pražského hradu.

03

Očekáváte vysokou cenu? Omyl! Ubytování v centru Prahy v hotelu Belvedere nevyjde vůbec draze. Naopak – budete překvapena, že i za nízkou cenu si užijete luxus a pohodlí čtyřhvězdičkového hotelu. V hotelu se nachází restaurace a sushi bar, kam si po dni plném výletů či nakupování můžete zajít na vynikající večeři. Hotel má některé pokoje speciálně upraveny pro alergiky a invalidní osoby. Více informací o hotelu najdete na ubytování v Praze.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)