Super párty pro malé rošťáky

Poslední aktualizace: 30.11.2016

Jestli chcete, aby vaše dítko na své narozeniny nikdy nezapomnělo, prostě neváhejte a udělejte něco jinak! Natolik jinak, že se z toho váš potomek nevzpamatuje ještě minimálně půl roku a uvidíte! Brzy oceníte, že pro vzpomínky na oslavu nebude mít čas na své obvyklé lumpačení a zlobení.

Dala jsem na radu švagrové a vypravila se za zážitkem, o kterém se u nás doma mluví ještě dva měsíce poté. Sice malinko z ruky, ale co je to proti úmornému vymýšlení her, pečení dortů, krocení dravé zvěře a následnému úklidu domu, co se zlehka a nenápadně promění během odpoledne na cirkusovou manéž!

cirkus

BRuNO z Brna

Když má být narozeninová oslava super a TOP, určitě ji svěřte odborníkovi. Za vaší minimální asistence se BRuNO Family Park postará o všechny potřebné náležitosti, které oslavenci a jeho hostům doslova vyrazí dech. Stačí si vybrat balíček a narozeninovou místnost a ocitnout se v naprosto jiném světě.

Kluci se vyřádí v cirkuse, ve formulích a nebo na vesmírné misi a holčičky neodolají kouzlu princezen či víl v pohádkovém lese. Záleží na vkusu a fantazii, které se tu meze nekladou. Stačí vám komorní oslava v rodinném kruhu nebo míříte výš, a rádi byste to rozjeli v rytmu diskotéky? Či je snad libo vyloženě nadupanou oslavu se vším všudy včetně animátora?

Čím dál oblíbenější zábavní park BRuNO se o vaše nadšení postará zodpovědně a s plným nasazením. Nemusíte mít ani narozeniny, slavit se má všechno, co nás těší. Využijte k vašemu řádění 14patrový herní labyrint se 40 atrakcemi, plovoucími loďkami i kreativními dílnami. A kdo chce, ať se schová pod 34.322 balónků v oddělení Mláďat a nechá se hledat až do zavírací doby!

Nevšední odpočinek

Po náročném plánování oslav je třeba zklidnit tělo i mysl. Udělejte si radost a zajděte si na výborný oběd. Zmapujte si nově kategorii restaurace Brno – Slatina a nenechte si ujít netradiční restauraci Hnízdo. Pochutnáte si na domácí i cizokrajné kuchyni a můžete se zde inspirovat pro příští pracovní schůzku, abyste si své obchodní partnery rafinovaným způsobem naklonili na svou stranu.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)