Hledáte tip na dárek pro dítě? Jedině super hodinky!

Poslední aktualizace: 21.10.2019

Čas plyne jako voda, Vánoce jsou za rohem. Už zase začínáme přemýšlet, co by dětem mohl Ježíšek nadělit. Hraček jistě mají spoustu, chtělo by to zase jednou něco praktického. Ale co? Jaká věc potěší děti i rodiče? Chytré super hodinky!

Hledáte tip na dárek pro dítě? Jedině super hodinky! 2

Jsou hodinky a hodinky

Vymyslet ten správný dárek pod stromeček není jednoduché. Mnohdy je to doslova zapeklitý úkol. Snad každé dítě si ale nejpozději s nástupem do školy přeje hodinky. Je už přeci velké a chce se cítit zase o něco dospěleji.

Hodinky jsou fajn dárek. Chcete ale být o krok napřed a z dárku se těšit také? Nekupujte běžné hodinky, sáhněte raději po těch s GPS lokátorem.

Hodinky s GPS lokátorem nejsou jen hodinky

Péče o děti je náročná ve všech směrech. Neustále se o ně bojíme, staráme se o ně. Chceme jim dopřát co nejhezčí dětství, spoustu zážitků, na které budou vzpomínat, uchránit je od všeho zlého. S tím vším nám mohou pomoci chytré hodinky pro děti s GPS lokátorem.

Kromě funkce hodinek plní i bezpečnostní funkci, dokáží nahradit i mobil. Uvnitř mají implementovaný GPS čip, který sleduje jejich polohu v místech, která jsou pokryta signálem GPS.

Některé z hodinek ale disponují i dalšími technologiemi, s jejichž pomocí dokáží s vysokou přesností určit polohu hodinek i v místech, kde GPS pokrytí není. Těmito technologiemi se mohou pochlubit třeba chytré hodinky Gator.

Hledáte tip na dárek pro dítě? Jedině super hodinky! 3

Pro koho jsou dětské hodinky Gator určené?

Vzhledem k tomu, že se snadno ovládají a zvládnou to s nimi i malé děti, tak jsou určeny hlavně pro děti ve věku mezi 3 a 12 lety, které se samostatně pohybují na kroužek, do školy, ke kamarádům nebo jezdí na výlety.

Tříleté děti určitě nepošlete samotné do školky, na výlet s prarodiči nebo školkou ale určitě jezdí. Stejně tak hodinky oceníte na dovolené. Neznámé prostředí je samo o sobě stresující, strach z neznáma o sobě zaručeně dá vědět. Se super hodinkami si ale i dovolenou s dětmi užijete.

Náš tip: Své uplatnění hodinky najdou nejen na dětských rukách, ale i u seniorů. Díky hodinkám, které budou mít na ruce, si přivolají pomoc i ve chvíli, kdy nedosáhnou na telefon. Skvěle poslouží i lidem s Alzheimerovou chorobou a jejich blízkým ušetří spoustu těžkých chvil.

Hledáte tip na dárek pro dítě? Jedině super hodinky! 4

Proč si vybrat právě dětské hodinky Gator?

Chytrých hodinek najdete v obchodech nespočet. Proč by u vás měli zvítězit právě hodinky Gator?

  • Kromě GPS využívají i technologie jako WiFi a GSM/GPRS.
  • Jednoduše se ovládají.
  • Aplikace s jejíž pomocí je ovládáte k dostupná v ČJ a zdarma.
  • Disponují SOS tlačítkem.
  • Prostřednictvím aplikace můžete vymezit safetyzones, jejichž hranice nesmí hodinky opustit. Jakmile se tak stane, hodinky vás o tom neprodleně informují.
  • Fungují v Čechách i v zahraničí.

Pořiďte dětem dárek, který ocení, a navíc bude prospěšný jak dětem, tak vám. Děti s vámi mohou být ve spojení a vy budete mít přehled o tom, kde se právě nachází.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)