Darujte Vaší sestře k narozeninám nevšední zážitky

Poslední aktualizace: 10.2.2018

Hledáte ideální dárek pro Vaši sestru, která nevynechá žádnou příležitost k prožití adrenalinových zážitků? Pak ji při gratulaci k narozeninám na její oslavě bezpochyby potěšíte poukázkou na indoor skydiving.

Darujte Vaší sestře k narozeninám nevšední zážitky 2

Indoor skydiving jako dárek k narozeninám pro ženy milující adrenalin

Indoor skydiving nabízí jedinečnou příležitost k prožití omamného pocitu z lítání bez padáku na zádech. K tomuto účelu byla vybudována v Praze první indoor skydiving aréna široko daleko ve střední a východní Evropě. Bezpečnost v Hurricane Factory aréně zajišťuje letová komora. Proud vzduchu ve větrném tunelu proudí o rychlosti až 280 km za hodinu. Při indoor skydivingu bude moci oslavenkyně zapomenout na každodenní starosti a užít si danou chvíli. Celým zážitkem provází zkušení instruktoři, kteří mají s tímto sportovním zážitkem bohaté zkušenosti. Při návštěvě Hurricane Factory arény na obdarovanou osobu čeká krátká instruktáž. Součástí je také zapůjčení ochranného oblečení. Rovněž samotný let probíhá pod dohledem instruktora, není tedy třeba se obávat ničeho nepříjemného.

Univárzální dárkový poukaz je sázkou na jistotu při výběru narozeninového dárku

Velkou radost můžete své sestře udělat také darováním univerzální poukázky. Koupit ji již dnes můžete zde www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Tato poukázka umožňuje Vaší sestře vybrat si takový zážitek, který jí bude nejvíce lákat. Vyhnete se tak nepříjemnému zklamání. Navíc pokud víte, že Vaše sestra vyhledává spíše klidnější způsoby pro relaxaci, určitě ji nestresujte indoor skydivingem nebo jinými adrenalinovými zážitky. Sama si můžete zvolit, v jaké finanční hodnotě chcete dárkový voucher darovat. Univerzální dárkový poukaz v hodnotě 1000 v sobě ukrývá příležitost na thajskou masáž, peeling s čokoládovou procedurou, Adventure golf s obědem v Tyrolské hospůdce nebo jízdu na vodním skútru a mnohé další nezapomenutelné zážitky.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)