Září, ten pravý čas na Last Minute

beach-84533_640Září se nám blíží a s ním přichází ten nejlepší čas pro výběr dovolené. Ptáte se proč září, když dovolenková sezóna již dávno skončila? Důvod je prostý, a je jím začátek té pravé sezóny Last Minute zájezdů, s kterými se podíváte na krásná místa, ať už plná historie, přírody, nebo exotiky, a hlavně za ty nejatraktivnější ceny, kterým se snad ani nedá odolat. Dovolená v září však přináší i další výhody. Jaké to jsou?

Využijte Last Minute! Proč? Září je ideální dobou, kdy se vydat na dovolenou. Sice končí sezóna, ale právě konec sezóny je jednou z mnoha dalších nesporných výhod dovolené v září. Díky končící sezóně se nebudete muset prodírat davy. Všude bude méně lidí a dovolenou si tak díky klidu více užijete. Další výhodou jsou příjemnější teploty. V létě je přece jen teplo i u nás. Tropických 35 stupňů v České republice představují 40tky ve Středomoří. V září pak klesnou teploty na příjemných 25. Z druhé strany i v září je moře stále příjemně prohřáté.

Pro koho?

Myslíte si, že Last Minute není pro každého? Pak se mýlíte. Last Minute si můžou užít všichni. Každý by si z nabízených destinací určitě vybral tu, která by mu vyhovovala. Jediný problém snad nastává u školáků s povinnou školní docházkou, kteří počátkem září nastupují do školy. Z druhé strany Last Minute se netýká pouze září, ale sezóna Last Minute začíná již od poloviny srpna.

Kam v září?

Mohlo by se zdát, že nabídka destinací je v září velmi osekaná. Částečně tomu tak je, ale určitě se nemusíte bát, že si nevyberete. Problém je spíše v tom, že některé destinace nejsou ideální volbou pro září. Například v Chorvatsku už je začátkem září trochu chladno. Naprosto nejideálnějšími destinacemi jsou středozemní (Kréta, Řecko, Turecko, Kypr, Španělsko i Itálie) a exotické země (Maroko, Egypt, Tunis).

Rozhodli jste se pro Last Minute dovolenou, ale stále nevíte, kam se vydat? Nechte si zobrazit tip na oddych.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Spamcheck Enabled)