Září, ten pravý čas na Last Minute

beach-84533_640Září se nám blíží a s ním přichází ten nejlepší čas pro výběr dovolené. Ptáte se proč září, když dovolenková sezóna již dávno skončila? Důvod je prostý, a je jím začátek té pravé sezóny Last Minute zájezdů, s kterými se podíváte na krásná místa, ať už plná historie, přírody, nebo exotiky, a hlavně za ty nejatraktivnější ceny, kterým se snad ani nedá odolat. Dovolená v září však přináší i další výhody. Jaké to jsou?

Využijte Last Minute! Proč? Září je ideální dobou, kdy se vydat na dovolenou. Sice končí sezóna, ale právě konec sezóny je jednou z mnoha dalších nesporných výhod dovolené v září. Díky končící sezóně se nebudete muset prodírat davy. Všude bude méně lidí a dovolenou si tak díky klidu více užijete. Další výhodou jsou příjemnější teploty. V létě je přece jen teplo i u nás. Tropických 35 stupňů v České republice představují 40tky ve Středomoří. V září pak klesnou teploty na příjemných 25. Z druhé strany i v září je moře stále příjemně prohřáté.

Pro koho?

Myslíte si, že Last Minute není pro každého? Pak se mýlíte. Last Minute si můžou užít všichni. Každý by si z nabízených destinací určitě vybral tu, která by mu vyhovovala. Jediný problém snad nastává u školáků s povinnou školní docházkou, kteří počátkem září nastupují do školy. Z druhé strany Last Minute se netýká pouze září, ale sezóna Last Minute začíná již od poloviny srpna.

Kam v září?

Mohlo by se zdát, že nabídka destinací je v září velmi osekaná. Částečně tomu tak je, ale určitě se nemusíte bát, že si nevyberete. Problém je spíše v tom, že některé destinace nejsou ideální volbou pro září. Například v Chorvatsku už je začátkem září trochu chladno. Naprosto nejideálnějšími destinacemi jsou středozemní (Kréta, Řecko, Turecko, Kypr, Španělsko i Itálie) a exotické země (Maroko, Egypt, Tunis).

Rozhodli jste se pro Last Minute dovolenou, ale stále nevíte, kam se vydat? Nechte si zobrazit tip na oddych.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)