Vánoční trendy roku 2016

Poslední aktualizace: 6.1.2017

Třpytky, stříbrná, zlatá, červená, zelená, bílá… Takové už byly Vánoce dřív. Ne, že by pořád nebyla červená barva Vánoc, s postupem času, když byla doba čím dál modernější, se však měnily trendy a ty se mění pořád. Pokud si tedy potrpíte na moderní věci, které jsou dány slavnými a katalogy, rozhodně byste měli zbystřit! Prozradíme vám, jaké jsou trendy letošních Vánoc. Jaké frčí ozdoby, dárky a barvy!

Vánoční trendy roku 2016 2
ASSY / Pixabay

Veselé Vánoce – doslova!

Šťastné a veselé Vánoce nebude jen přací fráze. Ty letošní Vánoce mají být totiž doslova veselé. Proto jsou veselé barvičky trendem – vybírat můžete mezi pastelovou modrou, růžovou, patří sem ale také růžová nebo mentolová.

Ať se vše třpytí

Společně s veselými barvičkami byste svůj vánoční stromeček měli ozdobit tak, aby se jen třpytil. Hitem jsou křišťálové a metalické ozdoby, které odrážejí světlo široko daleko. Zejména třpytící se záležitosti se letos hodí nejen na stromeček – jde o velký trend letošní zimy i v oblékání. Proto si nezapomeňte pořídit ke stromečku nějaké hezké třpytivé doplňky, třpytivá líčidla nebo oblečení a boty. Ale pozor – účelem není, abyste vypadali jako disko koule. Všeho s mírou!

Přírodní motivy

Půvab přírody nesmí chybět v žádné domácnosti. Když už nemáte živý stromeček, pořiďte si alespoň zelené jmelí, věnec se živými větvičkami nebo slaměné dekorace nad dveře či do okna. Přírodní motivy jsou stále luxusní a přitom prosté. Domov navíc dokáží krásně provonět!

TIP: Kvalitní dámská fitness trička jsou skvělým dárkem pro každou ženu. Široký výběr motivů.

Zážitkové dárky

Stále větším hitem jsou potom dárky coby poukazy na zážitek. Výběr je velký – můžete zvolit poukaz na klidnější relaxace, masáže, čokoládové nebo pivní lázně, ale vybrat můžete klidně něco akčnějšího, jako třeba let balonem, potápěčský kurz nebo seskok padákem. Stačí odhadnout, co by se obdarovanému líbilo!

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)