Trendy a praktické sluneční brýle

Poslední aktualizace: 18.8.2014

tundra-rx Přestože léto končí, sluneční brýle se vám budou hodit nadále, neboť dobré sluneční brýle vám poslouží po délce celého roku. Ať už používáte sluneční brýle jako módní doplněk, praktickou věc nebo sportovní potřebu, pojďme se podívat, které brýle by se vám určitě mohly hodit.

Na sport

Jste velcí milovníci sportu? Rádi si jdete zaběhat, projet se na kole nebo na in-line bruslích či se vydáváte na dlouhé pěší túry? Tak to se vám hodí kvalitní sluneční brýle, které budou krýt vaše oči před pichlavými slunečními parsky, které zaslepují a znemožňují možnost vidět na cestu.

Sluneční brýle při sportu nejsou jen pohodlím, ale i praktickou pomůckou, která vám zajišťuje, že se svým kolem nesjedete ze srázu nebo nevběhnete do rybníka.

Pro širokou škálu venkovních sportovních aktivit, ať už ke zmíněnému běhání, cykloturistice či in-line bruslení, nebo i k míčovým hrám, vám skvěle poslouží víceúčelové sportovní brýle.

Víceúčelové sportovní brýle jsou většinou opatřeny elastickým popruhem, který zajišťuje, aby vám brýle nesklouzly z nosu. Druhým pozitivem sportovních brýlí je ochrana před UV záření a také hmyzem.

Trendy a stylový módní doplněk

Nejoblíbenějším typem brýlí se v posledních letech staly tzv. pilotky, které vyvolávají lehký retro efekt prvorepublikových pilotů, kteří se stali prvními sex symboly moderní doby. A právě podle pilotů dostaly brýle svoje jméno.

Pilotky jsou vhodné pro většinu lidí, protože se vyrábějí v různých odstínech skel, různých velikostech a v podstatě i tvarech skel, a tak sluší snad každému.

Máme pro vás tip, na těchto stránkách si je můžete koupit za výhodnou cenu.

Praktický doplněk

Pro ty, kteří brýle používají spíše z praktických důvodů, máme tip na pořízení fotochromatických brýlí, které jsou včetně dioptrických brýlí tím nejpraktičtějším tipem brýlí. Skla fotochromatických brýlí se v závislosti na intenzitě světla samy ztmavují a naopak zesvětlují.

Přehlednou nabídku fotochromatických brýlí najdete zde.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)