Tradiční i netradiční valentýnské dárky pro muže

Poslední aktualizace: 7.2.2017

Mnoho lidí tvrdí, že Valentýn neuznávají a neslaví jej. Jiní jej vidí jako možnost obdarovat partnera hezkým dárkem a vyjádřit lásku. Přesto, že si můžete vyjadřovat s partnerem lásku klidně všech 365 dní v roce, chcete tento den oslavit? Máme pro vás pár tipů, jak překvapit svého milého!

Tradiční i netradiční valentýnské dárky pro muže 2
Unsplash / Pixabay

Vymyslet originální dárek pro partnera je někdy oříšek, zvlášť, když jde o dárek na Valentýna. Je to totiž možnost vymyslet něco originálnějšího, než basu piv, je to možnost, vymyslet hravější dárek, který řekne „Miluji Tě“.

Tradiční dárečky

Jako tradiční dárky bereme plyšáky, bonbóny a vše, co má na sobě velký nápis „Miluji Tě“, je to růžové nebo červené a stojí to dvojnásobek ceny, než kdykoliv jindy v roce. Tyto dárky jistě potěší, vykouzlí úsměv na tváři a jsou ránou na jistotu. Nemusí jít o kýče, ale o hezkou připomínku jednoho dne v roce.

Tyto tradiční dárky mohou být i praktické. Věnujete-li svému drahému polštář ve tvaru srdce s nápisem nebo bez něj, vězte že polštářek poslouží buď jako dekorace, nebo kamarád, kterého si zmuchlá pod hlavu, aby se mu lépe spalo. Stejně tak můžete svému muži věnovat hrneček, na kterém může být velký nápis Miluji Tě, může na něm být vaše jméno, nebo obě vaše jména, nebo vaše fotka. Opět jde o dárek, který lze k něčemu rozumnému využít a nestane se obyčejným lapačem prachu.

Pokud však chcete něco originálnějšího, neváhejte a čtěte dále!

Zážitek – jakýkoliv!

V tento den však nemusíte darovat nic hmotného, můžete si s partnerem vrazit za zážitkem. Ať už na tento den naplánujete společný oběd, masáž, procházku, bruslení, nebo zajdete do kina, možná to bude znamenat víc, než růžová bonboniéra.

Jako zážitek můžete vymyslet i romanticko-erotickou noc. Nejdřív svému milému uvařte jeho oblíbené jídlo, nebo vyrazte do nějaké dobré restaurace, a pak si jej podmaňte v novém prádle. Úspěch zajištěn!

TIP: Existují luxusní wellness penziony a hotely, které disponují saunou nebo vířivou vanou přímo na pokoji. Jde o pokoje, v nichž noc pro dvě osoby může stát klidně dva tisíce, ale jde o jedinečný zážitek, kdy si můžete užít večeři v restauraci poblíž a potom se nechat hýčkat ve vaně plné pěny, okolo si můžete zapálit svíčky, dát si sekt a poté se zvolna přesunout do postele…

Hra

Když se řekne hra, může jít o jakoukoliv hru. Počítačovou, míčovou… My však ve spojitosti s Valentýnem myslíme jinou hru. Buďte kreativní a vymyslete několik úkolů, které váš partner bude muset splnit. Napište je na lístečky po bytě tak, aby jeden odkazoval k dalšímu a nalákejte přítele na lákavou odměnu na konci. Tam pochopitelně může být to největší pivo na světě, anebo vy – v posteli v župánku, ve vaně s pěnou a šampaňském, nebo klidně kdekoliv jinde. Nabízí se místo vašeho prvního polibku, místo, kde jste se seznámili… Poslední dvě možnosti však využijí nejspíše ti nejzamilovanější a nejromantičtější lidé.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)