Stavebnice Geomag, hračka pro rozvoj dětí

Poslední aktualizace: 7.1.2015

Ať už z důvodu blížících se Vánoc, nebo narozenin vašeho dítka či jen kvůli tomu, že byste svému dítěti rádi dali něco nového, asi přemýšlíte, jaká hračka by pro něj byla vhodná. Většina hraček dnešní doby jsou bohužel dělané narychlo a jsou inspirovány televizními seriály či počítačovými hrami. Z obchodů v podstatě zmizely hračky, které rozvíjejí fantazii, zručnost a inteligenci dítěte. Pokud si nevíte rady, tak čtěte dál. My jsme totiž narazili na zajímavé řešení v podobě stavebnice Geomag.

Už jste někdy slyšeli o Geomag stavebnici? Možná si říkáte, že toto jméno neznáte, ale určitě vám připadá tak trochu povědomé. Vsadíme se, že kdybychom vám stavebnici ukázali, určitě si řeknete: „Jasně, to znám.“ O co tedy jde?

Stavebnice Geomag Baby
Stavebnice Geomag Baby

Co je stavebnice Geomag?

Možná se stačí podívat na obrázek a nemusíme dále nic říkat. Pro ty z vás, kteří se se stavebnicí ještě nesetkali, ji stručně popíšeme.

Konstrukční stavebnice Geomag pro děti, jak již z názvu vyplývá, funguje na principu magnetické přitažlivosti. Je tvořena z magnetických tyček a poniklovaných kuliček, z kterých můžete vytvářet různé tvary, obrazce a objekty. Tyčky spojujete do dlouhých řad a chcete-li řadu ukončit a vytvořit roh, pak stačí na konec tyčky umístit kuličku a na ni v jakémkoli úhlu připojit další tyčku.

Stavebnice Geomag Pink
Stavebnice Geomag Pink

Proč bychom měli stavebnici pořídit?

Stavebnice Geomag je jednou z hraček, která vydrží i nápory dětské síly a která vašim dětem prospívá. Díky možnosti nakouknout skrze ni do tajů fyzikálních zákonů, architektury a kombinování zaujme hračka dozajista i dospělé rodiče.

To, že hračka rozvíjí dětskou fantazii a zručnost, dokládá i skutečnost, že stavebnice bývá využívána ve školách jako učební pomůcka. Nemusíte se však bát, že by děti nudila tak jako jiné učební pomůcky. Pořád jenom je to přeci hračka. Možná neuvěříte, ale mnozí dospělí, mají stavebnici i ve své kanceláři. Nejenže je totiž zajímavým designovým doplňkem, ale v podstatě působí jako antistresový balonek.

Stavebnice pro rozvoj dětí
Stavebnice pro rozvoj dětí

Jakou stavebnici vybrat?

Stavebnici můžete vybírat na www.skluzavky.cz. Stavebnice je určena pro větší, ale i zcela malé děti. Musíte jen vybrat správný model. Geomag Baby je pro děti do 10 měsíců, Geomag Kids/Wheels/World pro děti do 3 let a Geomag Pro je pro děti i dospělé od 6 let do 99 let.

Dalo by se tedy říci: „Zábava pro celou rodinu.“ Takže vypněte televizi, dětem zabavte Playstation a raději razte heslo: „Kdo si hraje, nezlobí.“

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)