První společná dovolená: Jak se vyhnout katastrofě?

Poslední aktualizace: 19.5.2014

První společná dovolená je kritická zkouška pro každý vztah. Průběh dovolené rozhodne, jestli vztah vydrží. Někdy dokáže důkladně prověřit i dlouholetý stabilní vztah.

Nemůžeme vám radit, jak se na dovolené chovat. Ale můžeme vám poradit, kam vyrazit. Kde budete mít dostatek soukromí? A jaké destinace přejí zamilovaným párům? Odkud se vrátíte ještě zamilovanější?

Řecko

Tip: Chystáte se na dovolenou i s dětmi? Zjistěte si nejprve všechny důležité informace! Na greece-tours.cz najdete vše, co potřebujete vědět, když se chystáte cestovat s dětmi.

Když chce každý něco jiného

Vy byste se nejraději opalovala na pláži, ale váš partner nevydrží chvilku na místě? Vy ráda nakupujete, ale on je srdcem dobrodruh? Nemusíte dělat kompromisy. Stačí najít místo, kde si každý z vás přijde na své. Ráno můžete strávit na pláži a odpoledne řádit na vodním skútru nebo lézt po skalách. Aquaparky, místa dýchající historií, kulinářské zážitky, cykloturistika, in-line stezky, nekonečné pláže, … Kde to všechno najdete? Přeci v Řecku!

Tip: Na Greece-tours.cz najdete nejen širokou nabídku zájezdů, které jsou jako dělané pro zamilované páry. Chcete si užít ničím nerušené soukromí? V nabídce ubytování v Řecku najdete to pravé!

  • Nejromantičtější místo, kam můžete v Řecku vyrazit, je bezesporu Santorini. Zamilovanými páry se jen hemží, ale přesto si vždy zvládnete najít místečko jen pro sebe. Typické bílé fasády a modré kupole, které znáte z pohlednic, jsou ve skutečnosti ještě romantičtější! Najdete zde spoustu historických památek a po večerech můžete ochutnávat víno z místních vinic.
  • Přímořská letoviska a hlavní město ostrova Rhodos žijí prázdninovou atmosférou od úsvitu do západu. Dlouhé členité pláže, malé romantické zálivy s průzračně čistou vodou, které najdete skryté mezi skalami, diskotéky a taverny. Na Rhodosu si užijete tu pravou řeckou atmosféru!
  • Olympská riviéra je to pravé místo pro pár, který si chce užít relaxaci na pláži i dobrodružství. Nekonečné pláže, místní trhy, aquaparky, památky a spousta sportovního vyžití. Okolí je ideální pro cyklovýlety a najdete zde také udržované in-line stezky. A určitě si nenechte ujít výstup na Olymp!

Aby vám dovolenou nic nezkazilo

Kdykoliv mohou nastat nečekané komplikace. Hotel v příšerném stavu, jídlo nepoživatelné, nepříjemný personál, … V zahraničí se můžete setkat s mnoha nepříjemnostmi, které zkazí každou romantiku. Chcete si z dovolené odvézt jen příjemné zážitky? Jeďte na dovolenou s prověřenou cestovní kanceláří, která má vyzkoušené hotely a případné nepříjemnosti okamžitě vyřeší.

Tip: Specialista na Řecko je cestovní kancelář greece-tours.cz!

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)