Povlečení, které vás přenese do jiného světa

Poslední aktualizace: 15.10.2016

Možná si pamatujete, že naše babičky volily povlečení v tlumených barvách a s jemnými potisky. Ty většinou představovaly proužky, vlnky, květiny. Tehdy možná ani nebyl takový výběr, ale proč si dnes nedopřát povlečení, které vás během spánku přenese do New Yorku, Paříže, džungle nebo na Divoký západ?

povlečení

Vzor povlečení, který nestárne

Žijeme v moderní době, kdy je možné takřka cokoliv – co se týče ložního prádla, máte obzvlášť široké možnosti. Ať už si přejete povlečení specifického materiálu, barvy nebo vzoru. Český e-shop Rodinnebaleni.cz nabízí 3D povlečení, které vás překvapí jak kvalitou, tak vzory, které se mohou zdát, že jsou opravdu živé.

Vyberte si potisk3D povlečení

Pokud si nevybere ani z nabídky povlečení 3D v akci, které má často motivy světových metropolí, máte jistotu, že s prázdnou neodejdete. Mezi všemi kousky vám jistě padne do oka potisk s fotbalovými míči pro chlapce, pro slečny je v nabídce povlečení s králíčkem nebo růžemi. Kromě toho jsou některé fototisky zaměřeny na fanoušky seriálů a filmů.

Nejoblíbenější motivy

Velmi vyhledávané jsou povlečení s motivem noční Paříže, New York – Socha Svobody nebo třeba Dubaj. Každý si zkrátka najde své.

Vsaďte na to nejlepší

Originální design zkombinujte s kvalitním provedením, aby se vám spalo opravdu co nejlépe. Hledejte proto bavlněné povlečení s fototiskem. Výběr je téměř neomezený – v nabídce je mnoho provedení potisků od zvířecích po květinové, nechybí ani vesmír plný hvězd nebo pohádkové s krtečkem pro děti.

Zvolte bavlnu, protože se na ni můžete kdykoliv spolehnout. Nabízí útulné spaní v každém ročním období. Pyšní se trvanlivostí, měkkostí, prodyšností, savostí, navíc je i její údržba jednoduchá. Jediné mínus, které mohou shledat některé hospodyňky, je nutnost žehlení.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)