Po čem ženy touží aneb 3 nápady na vánoční dárky

Poslední aktualizace: 22.11.2016

Advent klepe na dveře. Již brzy se na mnoha náměstích rozsvítí vánoční stromy a stromky, lidé si vyzdobí domy. Proto je nejvyšší čas na pořizování dárků pro své nejdražší přátele, pro svoji nejmilejší rodinu. Někdy však není nejjednodušší vybrat dárky, zejména potom pro ženy. Je toho tolik, co by se jim mohlo líbit, a přitom tak málo. Pojďme se podívat na to, co byste ženám ve svém okolí mohli letos nadělit.

Po čem ženy touží aneb 3 nápady na vánoční dárky 2
pixel2013 / Pixabay

Neobyčejné svíčky

Po čem ženy touží aneb 3 nápady na vánoční dárky 3
kevinpartner / Pixabay

Někdo si pomyslí – svíčka jako dárek na Vánoce? To je ten největší kýč, co jde vymyslet! Jenomže pozor, my nemáme na mysli kdejakou svíčku, kterou seženete v potravinách nebo květinářství. Když zvolíte svíčky od značky Yankee Candle nebo třeba Kringle Candle. Luxusnějších značek je na trhu více, ale pokud zvolíte jemné neutrální vůně od jedné této značky, obdarovaná jistě nepohrdne. Jde o svíčky vysoce kvalitní, které se hodí i do mnoha interiérů!

Vybrat navíc nemusíte pouze svíčku! Yankee Candle nabízí ve svém sortimentu širokou škálu různých vosků do aromalampy, vybrat můžete také vůně do zásuvky nebo do auta.

Kosmetické překvapení

Po čem ženy touží aneb 3 nápady na vánoční dárky 4
MacMonkey / Pixabay

Víte, že žena, které potřebujete vymyslet vhodný dárek, ráda vypadá hezky a ráda se upravuje? Potom je nejjednodušším nápadem kosmetika! Opět se vyvarujte vběhnutí do první levné drogerie. Jsou Vánoce, proč tedy nepořídit něco dražšího, co si ženy obvykle jen tak nedopřejí? Podívejte se, co nabízí například značky Yves Saint Laurent, Kiehl’s nebo lékárenská Bioderma. Tyto značky preferujte ve výběru pečující kosmetiky. Hledáte-li vhodné produkty kosmetiky dekorativní, potom doporučujeme Sleek nebo Urbay Decay.

Něco na sebe

Po čem ženy touží aneb 3 nápady na vánoční dárky 5
PublicDomainPictures / Pixabay

Ženy si rády pořizují nové kousky do svého šatníku. Některé častěji, jiné v době nejvyšší potřeby. Tak jako tak jsou všechny ze svých úlovků nadšené a nejraději by už nic jiného nenosily. Možná však nevíte, jakou velikost zvolit, protože často záleží na značce, střihu… Potom se nebojte zeptat v obchodech s oblečením, zda je možné pořídit dárkový poukaz! Můžete nakombinovat více různých obchodů nebo pořídit jeden hodnotnější poukaz, záleží jen na vás!

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)