Nejdůležitější pomocníci v kanceláři

Určitě najdete mnoho přístrojů, které urychlí práci a sníží náklady i množství zaměstnanců ve firmě. Můžeme být rádi, že žijeme ve 21. století. Zatímco kdysi se dokumenty složitě přepisovaly, dnes nám stačí projet je kopírkou. Počítačové programy nabízí tisíce možností, jak zpracovat text, zvětšit obrázky nebo připravit podklady na prezentaci. Podívejme se na nejlepší vymoženosti našich kanceláří.

picjumbo.com_HNCK3549-compressor

Počítač

V dnešní době naprostý standard, o tom není pochyb. Avšak důležitý je také hardware a software. Nutností je rychlá kopírka, tiskárna a kvalitní scanner. Nezapomeňte také na archivaci svých dat, k čemuž pomohou nejen vhodné disky, ale také užitečné programy. Připravíte si skvělou prezentaci a pomocí projektoru ji přednesete svým klientům. Díky webovým kamerám už nic nebrání konferencím na dálku. Natočíte video a během několika minut jej sdílíte se zákazníky na firemním facebooku.

53508000_295_295_nowm_fit Skartovací přístroj

Kvalitní skartovačka zvládne zničit několik listů najednou. Postará se také o CD, DVD, kreditní karty a poradí si i s kancelářskými sponkami.

Multifunkční telefon

Kancelářské telefony si zapamatují stovky čísel, umožní připojení přes bluetooth i hlasitý odposlech. Zvládnete několik činností najednou, nebolí vás ruce, nic nehledáte. Pokud potřebujete, připojí se k vašemu počítači nebo vám hovor nahrají.

Kalkulátor

Pokud si myslíte, že si vystačíte s kalkulačkou v počítači nebo na telefonu, tak se mýlíte. Je prokázané, že se stolní kalkulačkou se pracuje rychleji, mnohdy vám nabízí více funkcí a je vždycky při ruce.

Laminátor

I laminátor má v kanceláři důležité místo. Vaše dokumenty, jmenovky či tabulky zataví do průhledné folie, čímž zaručí vysokou odolnost a trvanlivost.

Samozřejmě, že jsou i další přístroje, které ve firmách najdou uplatnění. Zmínit můžeme vázací stroje, řezačky či projekční techniku. Nezapomeňte své kancelářské pomocníky udržovat, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)