Náplánujte si letní dovolenou

Poslední aktualizace: 30.6.2014

orthodox-165084_640Léto už je za dveřmi a společně s ním přichází nejvyšší čas začít plánovat letní dovolenou. Pokládáte si otázku, kam se letos vydat, zda raději volit luxusní dovolenou, či last minute? Jaké kouzlo a přínos pro nás může mít dovolená last minute?

Znáte pojem dovolená last minute? Kde kdo o ni pořád mluví, vy však pořádně nevíte, co se pod tímto pojmem skrývá? Last minute samozřejmě pochází z angličtiny a význam je v podstatě shodný s překladem tohoto výrazu, poslední minuta. Jde tedy o zájezdy na poslední chvíli.

Proč volit dovolenou Last Minute?

V posledních letech stále více Čechů objevuje kouzlo last minute dovolených. Čím to je? Jednoduše tím, že necháváme věci na poslední chvíli, nechce se nám nebo spíše nemáme čas něco dlouhou dobu plánovat. Řídíme se lidovými rčeními, jako jsou „Kdo si počká, ten se dočká“ nebo „Dočkej času jako husa klasu“. Přesto všichni toužíme po dokonalé dovolené, která by nám přinesla tolik žádaný odpočinek po pracovně vytíženém a hektickém roce. Všichni toužíme po dokonalé dovolené s veškerým luxusem, kterou však nemusíme zařizovat sami.

A právě last minute splňuje kombinaci těchto požadavků – bez plánování a s plným servisem. Bonusem je zvýhodněná cena v podobě velkých slev. Nehledejte v tom žádné složitosti či háčky. Jde pouze o to, že cestovní kanceláři se během roku nepodařilo vyprodat volné kapacity. Zlevňováním v podobě nabídky Last Minute dochází k minimalizaci ztrát a k maximálnímu uspokojení zákazníků.

Dovolená na Krétě, v Tunisku či Egyptě?

Last minute samozřejmě nepřináší širokou nabídkovou paletu všech možných destinací po stovkách. Ale i přesto se můžete podívat kamkoli se vám zachce. Toužíte po klasice, po luxusu či exotice? Stačí jen vybírat.

S nárůstem obliby Last Minute dovolených také narůstá návštěvnost exotických zemí, do kterých bychom běžně nevyjeli. Proč si tedy neužít. Dovolená na Krétě či v Tunisku za atraktivní ceny a s veškerým komfortem, není to snad sen?

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)