Kde najít ubytování na Karlštejně?

Poslední aktualizace: 29.10.2015

Chystáte se na výlet na hrad Karlštejn a přemýšlíte, chcete přespat a přemýšlíte, kde sehnat vhodný hotel? Naše rodina miluje výlety kolem Prahy, Karlštejn jsme chtěli navštívit již delší dobu, ale protože jsme chtěli dvoudenní výlet, museli jsme najít místo, kde přespat.

image1

Hledání noclehu

Výlet na Karlštejn byl před námi, jeli jsme několik generací naší rodiny, od dětí po seniory, tudíž bylo nutné najít takové ubytování, které by vyhovovalo všem věkovým kategoriím. To znamená, aby bylo pohodlné pro dědu, romantické pro nás a zábavné pro děti. Rozhodli jsme se najít vhodný hotel či penzion pomocí internetu.

Na internetu jsme našli hned několik hotelů v okolí Karlštejna, které se nám líbily. Nakonec jsme se rozhodli pro Hotel Mlýn Karlštejn, který nám přišel jako nejzajímavější. Již na první pohled nás zaujal svým vzhledem a restaurací, která se nachází přímo ve mlýně. To samo o sobě svědčí ideální místo pro romantický pobyt.

Výlet do okolí

Během našeho dvoudenního výletu jsme se vydali na Karlštejn a též jsme podnikli výlet do Českého krasu a jeho okolí. Jedná se o nádherné místo v okolí Prahy, které nás naprosto učarovalo. Naprosto chápeme císaře Karla IV., proč si vybral právě toto místo jako svoji rezidenci. Krajina v okolí tohoto místa je jednoduše nádherná.

Odpočinek v restauraci

Výlet byl velmi náročný, a proto jsme byli po návratu do Hotelu Mlýn Karlštejn doslova vyčerpání. Velmi vhod nám tedy přišla zdejší mlýnská restaurace, kde jsme si nádherně odpočinuli. Manželku očarovala jejich kuchyně, mě zase jejich dobré pivo, dědu s babičkou romantický výhled do okolí. Zkrátka jsme se rozhodli, že to určitě nebyl náš poslední výlet na toto místo a Hotel Mlýn Karlštejn pro nás příště bude jasnou volbou.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)