Jedete na pracovní cestu do Prahy? Jak najít správné ubytování

Poslední aktualizace: 30.4.2016

Máte před sebou konferenci, školení či obchodní jednání v Praze a chystáte se strávit v hlavním městě více dní? V takovém případě si nezapomeňte vybrat vhodné ubytování.

Kromě ceny se při výběru hotelu zajímejte i o to, na jakém místě se nachází. Luxusní hotel, od kterého byste dojížděli na místo, kde se odehrává váš program, například hodinu, pravděpodobně neoceníte tolik jako lokalitu, kam se zvládnete po práci rychle vrátit a kde si budete moct vychutnat zasloužený odpočinek.

Belvedere_14.1.2016_-014

Místo vhodné pro vycházky

Pokud se budete pracovně pohybovat v centru, pak je vhodný například Hotel Belvedere, který se nachází na Praze 7.

Do Starého Města, na Malou Stranu, ale i třeba do Karlína se odtud dostanete hromadnou dopravou za několik minut. Letenské prostředí je přitom příjemné a klidné, takže si můžete v okolí hotelu dopřát vycházku – při hezkém počasí ji lze protáhnout až například do nedalekého parku Stromovka.

 

Špičkové služby

Zároveň tento pražský hotel nabízí špičkové služby – japonskou restauraci, lobby bar a thajské masáže. Celý hotel je samozřejmě bezbariérový, lze tu směnit peníze i parkovat.

Pohodlně se budete cítit i na pokoji. Kromě jedno až třílůžkových místností jsou v nabídce takzvané exekutivní pokoje. Jejich hosté mají denně nárok na odpolední občerstvení, stejně tak mohou využívat vlastní vchod do hotelu a trezor zdarma.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)