Jaké vánoční dárky potěší muže?

Poslední aktualizace: 29.11.2016

Muži vždy tvrdí, že kupovat jim dárky je jednoduché. Mají obvykle mnoho koníčků a tak je z čeho vybírat. Přesto některé ženy tápou. Od toho jsem tu pro vás s dnešním článek, ve kterém vám přineseme několik tipů na vánoční dárky – tradiční i netradiční. V tomto seznamu si jistě každá najde něco, co by se její drahé polovičce či jinému muži v rodině líbilo.

Jaké vánoční dárky potěší muže? 2
paulSF / Pixabay

Škola smyku

Auta. Kluci jsou prostě od malička řidiči – postupem času však přešli z plastových a kovových autíček k autům, které sami řídí. Každé auto však potřebuje dobrého řidiče, a každý dobrý řidič by měl své auto umět ovládat. Této dovednosti naučí škola smyku. Zkušení řidiči – profesionálové vytvoří podmínky, za kterých se auto nejčastěji dostává do smyku a poté naučí svého „žáka“, jak reagovat.

Lístky nejen na zápas

Ti, kteří mají sportovního ducha, jistě ocení vstupenky na nějaký zápas či sportovní událost – nemusí jít jen o fotbal, hokej, mnoho zajímavého se lze dozvědět i na veletrzích o sportu či sportovních přehlídkách. Nejen sportovcům však můžete vložit do obálky vstupenky! Je jedno, zda máte v rodině filmového nadšence nebo milovníka divadla. Sehnat lze vše. Stačí nenápadně zjistit, který muzikál či film by rádi zhlídli. A nezapomeňte ani na možnost zakoupení vstupenek na koncerty!

Jaké vánoční dárky potěší muže? 3
PublicDomainPictures / Pixabay

Relaxace

I muži si potřebují odpočinout a proto mnoho z nich využívá saunu či masáže. Víte-li o někom, kdo si tento relax rád dopřává, můžete sami mezi řečí zjistit, že nejde o levnou záležitost. Proto se mu jistě bude hodit poukaz byť na pár vstupů do saunového světa nebo na pár hodin masáží.

Oblečení

Samozřejmostí jsou potom boty a oblečení – to potřebujeme prostě všichni. Je jasné, že není jednoduché někomu pořídit tričko nebo rifle, které budou přesně sedět. Proto zvolte poukaz, díky kterému si pánové budou moci vybrat přesně to, co jim bude vyhovovat, nebo s muži vyražte vy, ženy, na nákupy! Sezóna plesů se blíží, co takhle svému partnerovi pořídit novou košili?

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)