Hračky pro děti i tatínky

Poslední aktualizace: 7.1.2015

Vánoce se blíží a nastává tak čas nakupování dárků. Nevíte, co originálního koupit manželovi a jak potěšit svého synka? Existuje však nějaký vhodný dárek, který by byl tím pravým? My i německá značka Bruder známe odpověď. Tím pravým dárkem pro synky i tatínky jsou přeci hračky a modely. Přinášíme vám inspiraci a značka Bruder kvalitní řešení.

Malí kluci si rádi hrají s autíčky, modely autíček, traktory, bagry a dalšími chlapeckými hračkami. Tatínkové jsou pak i v dospělosti v duši stále hravými kluky, kteří si hrají stejně rádi jako malé děti. Nejvhodnějším dárkem, který potěší jak chlapce, tak dospělé muže jsou autíčka a jejich modely. A právě takový sortiment vyrábí německá firma Bruder, která má dlouholetou tradici. Své zboží vyrábí již úctyhodných 80 let.

b756e22aec228dab2978aec6f5556941

Hračky, které vystihují skutečnost

Všechny kluky, ať malé, nebo velké, nejvíce potěší detailnost a vynikající zpracování. Hračky Bruder jsou precizně propracované. Jejich realistická podoba dokonale odráží skutečnost.

bworld-figurka-drevorubec-28414-0

Odolnost, která dnešním hračkám chybí

Většina výrobců hraček dělá svoj výrobky strojově a rychle, a to s ohledem na to, aby zaplnili trh a dokázali uspokojit poptávku. Takové produkty však nebývají vyrobeny z kvalitních materiálů a tím pádem nebývají příliš odolné. Kolikrát jste již zažili, že vaše dítko rozbilo svůj nový traktůrek hned v prvním týdnu.

Hračky Bruder jsou však pravým opakem. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů a tím pádem jsou i odolné. Děti si je běžně berou i na pískoviště. A proč by ne. Kvalitně vyrobené produkty jsou díky své odolnosti vhodné snad pro všechna prostředí, ve kterých si děti hrají. Nehrozí u nich poškození a ani zranění, což je při dnešní kvalitě hraček velmi důležitou informací.

Pokud jsme vás inspirovali, nebo jste se dokonce rozhodli, jakým dárkem letos obdarujete své blízké, pak hračky Bruder koupíte zde.

nakladni_auto_man_pozarni_zebrik_bruder_2771

Tatínek sběratelem

A pokud je váš manžel či otec vášnivým sběratelem modelů, jsou hračky Bruder opět vhodným řešení, neboť se mohou stát i sběratelským artiklem.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)