Dejte vyniknout své kreativitě s Lego Creator

lego-470158_1280Lego Creator je základní stavebnicí společnosti Lego. Tato stavebnice je určena pro děti od sedmi do dvanácti let a je také velmi doporučovanou stavebnicí pro mateřské školky nebo jiná zařízení, kde si hraje více dětí najednou. Díky své univerzálnosti kostiček si totiž může stavět úplně každý.

Existuje mnoho vědeckých studií, které dokazují, že stavění stavebnic pozitivně podporuje dítě ve vývoji. Stavěním a spojováním kostiček dítě cvičí svou jemnou motoriku, ale také logické myšlení, představivost a fantazii. Díky unikátnímu spojovacímu systému stavebnic Lego,  má malý stavitel nekonečně mnoho možností,  jak stavět a tak se zabaví na celé hodiny.

Creator pro kreativní stavitelé

V sadě Creator naleznete modely různých strojů, vozidel, budov,  ale také zvířátek, která jsou obzvlášť roztomilá.

Dítě ve věkové kategorii sedm až dvanáct let je dostatečně psychicky i fyzicky zralé a tak bez problémů zvládne  i složitější stavebnice, proto je pro něho Lego Creator ideální.

Stavebnice Lego Creator obsahuje jak sady klasických kostiček, které se zcela přizpůsobí  hravé fantazii dětí, tak i sady, které jsou tematicky zaměřené. A jak už název Creator napovídá, stavebnice je určena pro mladé tvůrce, kteří jsou nadaní kreativním myšlením a představivostí. Se sadou Lego Creator Expert si tak můžete postavit proslulý most Tower Bridge, který se klene přes londýnskou řeku Temži nebo například,  od originálu nerozeznatelnou,  budovu Opery v Sydney.

A to zdaleka není vše! Lego Creator nabízí také stavebnice 3 v 1, které umožňují postavit z jedné stavebnice tři různé modely. Postavte si například super rychlé závodní auto, které následně přestavíte na skvělý letoun, z něhož se, jako mávnutím kouzelného proutku, stane strach nahánějící dinosaurus. Za zmínku stojí i stavebnice neposedné opičky a tukana, která se změní v roztomilého medvídka nebo potrhlou veverku. No řekněte sami! Která jiná stavebnice, než Lego, vám umožní z kostiček postavit tak roztomilá zvířátka?

Nechte děti rozvíjet, nechte je si hrát!

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)