Zajímavé a originální dárky řeknou, co cítíte

Poslední aktualizace: 7.1.2015

Advent je za dveřmi a s ním se přibližují Vánoce, stromeček a dárky. Ať už kupujete dárky s předstihem, nebo na poslední chvíli. Ať už si koupi dárků promýšlíte, nebo je nakupujete spontánně. Určitě se vám bude hodit nějaká ta inspirace originálních dárků. Vždyť, kdo z nás rád dává či dostává každý rok to stejné, nebo kdo z vás dostává rád dárky, které si sám vybral? Každý z nás přeci touží po překvapení. Pokud chcete své blízké potěšit a načerpat inspiraci, pak čtěte dál.

Dávání a dostávání dárků se změnilo na nakupování a očekávání drahých darů. Z dárků se stala velká věda a psychologická hra. Klademe si množství otázek.  Co když dárkem urazím? Co když dárkem zklamu, protože nevyberu tu správnou věc a druhý si bude myslet, že ho pořádně neznám? Co když jedním jediným dárkem vyvolám vztahovou krizi?

Také si někdy říkáte, že byste se rádi vrátili do dob, kdy jste nemuseli přemýšlet nad tím, jak drahý dárek máte koupit? Přemýšleli jste však někdy nad tím, že drahé dárky jsou vynahrazováním toho, že druhého neznáme a že mu nemůžeme koupit něco, co ho potěší a co vypovídá o tom, jak moc dobře ho známe? Raději se tedy nechte inspirovat našimi typy a pořiďte dárky, které potěší a pobaví, které řeknou: „Mám tě rád a nemusím to říkat částkou s několika nulami.“

A teď rovnou k věci. Jaký originální dárek je ten nejoriginálnější? Co třeba trička s vtipným potiskem?

Rebel z matfyzu aneb dárek pro bratra

Máte také kamaráda, který studuje či studoval matfyz? Žije si tak trochu ve vlastním světě, ale uvnitř duše je to rebel? Nebo máte jednoho kamaráda rebela a druhého z matfyzu? Nevíte, co jim vybrat za dárek? Láhev něčeho tvrdšího jako každý rok? Není už to trochu ohrané? Co takhle vybrat raději originální tričko s matematickou rovnicí nebo s nápisem, který všem ukáže jeho rebélii? Podobný dárek můžete dát i vašemu IT kamarádovi.

_vyr_292html-01

_vyr_94erwin-will-kill-you-02

Velká láska letí světem, propíchnutá parapletem aneb dárek pro milence, manžela či partnera

A co budete letos dávat partnerovi? Parfém, kolínskou, vodu po holení či nový vizitkovník? To jsou sice krásné dárky, ale dostávat je každý rok nepotěší. Ale když namísto nich vyberete tričko s nápisem „I love my Girlfriend“ nebo s nějakým vtipnějším vyznáním, určitě svého partnera pobavíte. Vždyť váš partner je přeci muž se smyslem pro humor.

_vyr_83i-love-my-boyfriend-01

U nedělního oběda se tatínek či manžel rozčiluje nad politikou?

Vždycky, když přijedete na návštěvu k rodičům nebo ke tchánovi, švagrovi či bratrovi, vždy se u nedělního oběda rozohní nad politikou? Co takhle svému blízkému říci, že ho znáte a udělat si z jeho obliby trochu legraci či ho v ní naopak podpořit?

Inspirací může být tričko s nápisem: „Stydím se za svoje politiky.“

_vyr_41stydim-se-01

Pro maminku raději něco něžnějšího

A ještě zbývá maminka, kamarádka či sestřička. Pokud mají vaše blízké smysl pro humor a dokážou pochopit, když si z nich vystřelíte, pak se můžete inspirovat tipy uvedenými výše. Pokud jsou vaše blízké spíše něžnější povahy, pak můžete zvolit spíše něco roztomilého, například hrneček nebo kalendář.

_vyr_113eko-cycling-03

Tak co říkáte? Dále svým blízkým letos raději dárek, který je pobaví?

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)