Vychytávky v líčení

Máte občas dojem, že se vám líčení na obličeji sráží jako seprané oblečení? Rtěnka vám nevydrží na rtech, protože zůstává na každé skleničce a na každém soustu jídla? Říkáte si, jak to že některé ženy vypadají nádherně, jsou dokonale nalíčené a ještě k tomu mají svěží pleť? Takto dokonalého vzhledu ale můžete docílit i vy? Stačí znát jen pár triků.

Mnoho žen vypadá, jako by právě vyšly z kosmetického salónu, a jejich líčení působí, jako by je nalíčil vizážista. Tak dokonale můžete působit i vy. Jak toho docílit se dozvíte v našem článku.

cosmetics-259181_1280

Hydratace jako první pomoc

V první řadě byste neměli zapomínat na hydrataci. Je nám jasné, že tento trik všechny známe, ale málokterá jej dodržujeme. Důležité je hydratovat pleť pravidelně, ale také před nanesením make-up. Zde často děláme chybu v tom, že naneseme krém a hned na něj rovnou make-up, který se následně svraští.

Postup: Vyčistěte si pleť, naneste krém a po jeho zaschnutí i make-up.

Báze, aby make-up déle vydržel

Včetně krému je vhodná i báze pod make-up, která vám zaručí, že make-up vydrží déle a bude odolnější.

lipstick-478755_1280

Pro rudé rty

Toužíte po krásně rudých rtech, které vydrží? Nebaví vás, jak se vám rtěnka obtiskuje na skleničky? Vyzkoušejte si rty obrousit kartáčkem, regenerovat domácím medem, natřít rtěnkou a následně přepudrovat.

Existuje však spousta dalších triků a vychytávek, které vám pomohou. Jednou z nich je například používání štětců. A jaké triky znáte vy?

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)