Jak vybrat správné kalhotky?

Poslední aktualizace: 27.6.2018

Kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo je základ outfitu. Pokud dobře zvolíte velikost i střih kalhotek, můžete zamaskovat spoustu nedostatků.

Jak vybrat správné kalhotky? 2

Je třeba se vyhnout tvoření faldů na bocích, prodloužit krátké nohy, maskovat silnější stehna, větší zadeček, povolené břicho i strie. S tím si dokážou poradit dobře zvolené spodní kalhotky.

Jak se zbavit faldů na bocích

Spodní kalhotky tvořící faldy na bocích jsou problémem žen kypřejších tvarů, ale i štíhlých dívek s nezpevněnou postavou. Ženy by se neměly bát sáhnout raději po větších velikostech. Dva typy kalhotek od stejné firmy ve stejné velikosti vám nemusí sedět. Záleží na střihu i materiálu. Vyzkoušejte bezešvé prádlo, stahovací prádlo nebo kalhotky zakončené krajkou. Linii těla jemně kopírují a na nežádoucích místech nevytvářejí faldíky.

Prodlužte své nohy a zeštíhlete svá stehna

Zapomeňte na nohavičkové kalhotky, které nohy zkracují a nelichotí ani stehnům. Hodí se k ženám s dlouhýma a štíhlýma nohama. Pro ženy, které potřebují nohy opticky prodloužit, poslouží vykrojené kalhotky. Nemusí to být tanga. Mírně vykrojené kalhotky dělají se stehny a nohama hotové divy.

Jak vybrat správné kalhotky? 3 Zmenšete svůj zadeček

Kalhotky, které pozadí nejvíce sluší, jsou brazilky. Jsou mírně vykrojené a lem končí asi v polovině půlek, ne až pod nimi, jako u klasických kalhotek. Brazilky zadek opticky zmenší, zakulatí a dělají krásnějším. Tanga jsou ideální pod tenké šaty nebo upnuté kalhoty. Jsou v podstatě neviditelné.

Jak na povolené bříško

Pokud vaše bříško není příliš pevné, zapomeňte na bokové kalhotky končící pod problematickým místem. Ideální jsou vyšší kalhotky, které nemusí být jen stahovací, ale z kvalitního a pevnějšího materiálu. Zvolíte-li stahovací kalhotky, máte vyhráno. Nejsou ale vhodné na každý den nošení.

Zamaskujte strie

Ženy se striemi by se měly vyhnout tělové barvě, která s tělem splyne a strie více vyniknou. Vhodná není ani bílá barva, nebojte se proto barev a vzorů, které odpoutají pozornost od vašich strií.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)