Vyberte si sexy spodní prádlo

Poslední aktualizace: 19.2.2018

Spodní prádlo je základním stavebním kamenem každého šatníku. Trh s ním je tak obrovský, že je velmi náročné si vybrat. Proto pokud chcete obměnit svůj šatník se spodním prádlem můžete jako vodítko využít aktuální módní trendy. V letošním roce 2017 si na své přijdou jak romantické duše tak i sportovkyně. Seznamte se s aktuálními trendy v našem článku.

Vyberte si sexy spodní prádlo 2                      

Vybírejte pečlivě

Spodní prádlo je základním kouskem oblečení, které je nepostradatelné. Je velmi nutné, aby se vybíralo s maximální pečlivostí. Prádlo musí totiž splňovat základní funkce:

  • praktičnost,
  • svůdnost,
  • funkčnost,
  • neviditelnost,
  • pohodlnost

Buďte trendy

Stejně jako jiné kousky oblečení, i spodní prádlo podléhá módním trendům. Každý rok se mění střihy, materiály, barvy i zpracování. Pro rok 2017 to jsou například sex černé krajky nebo svůdné průsvity.

Pokud je na vás krajka a černá příliš odvážné nebo nemáte ráda tmavé barvy, pak můžete zvolit romantické až dívčí vzory jako jsou drobná kvítka na bílém nebo jiném světlém podkladu. Takové spodní prádlo ovšem nepůsobí dívčím dojmem, ale spíše lehce vyzývavě a koketně.

Brazilky jsou na vrcholu

Letos by ve vaší sbírce spodního prádla neměly chybět brazilské kalhoty tzv. Brazilky. Tento střih totiž odkrývají jenom tolik, aby působily přitažlivě, ale zároveň byly pohodlné a nikde neškrtily. Brazilky jsou tak kompromisem mezi klasickým střihem a střihem tzv. tanga.

Vyberte si sexy spodní prádlo 3

V létě se nebojte barev

Letos budou IN veselé a pestré barvy. Rozhodně se jich tak nebojte a zvolte spodní prádlo v červené, fialové nebo žluté. Tyto barvy krásně vyniknou na opálené kůži, které se díky nim zvýrazní.

Jemné a ženské

Jedním z trendů pro rok 2017 budou také podprsenky a kalhotky v tlumených barvách. Hlavním materiálem je v tomto případě je hlavním materiálem krajka, a to v jakémkoliv provedení. Můžete zvolit krajku jemnou jako pavučina, nebo krajku hustě tkanou a zdobenou.

Vyberte si sexy spodní prádlo 4

Sametová

Netradičním materiálem pro spodní prádlo je samet, který je také jedním z hlavních trendů letošního roku. Pokud zařadíte sametové spodní prádlo rozhodně budete IN a muži to jistě ocení.

Pro sportovkyně

Nejsou krajky, brazilky nebo samet pro vás zrovna to pravé a pohodlné, i se sportovním stylem letos nesáhnete vedle. Atletický styl se objevuje i ve spodním prádle a je velmi pohodlný na nošení, zároveň je rafinovaný a sexy.

Můžete tak zvolit podprsenky bez kostic, které mají klasické trojúhelníky a jsou nevycpané. Takové spodní prádlo nikde netlačí, neškrtí, ale je plně funkční a díky správně zvolnému materiálu a velikosti i sexy.

Vyberte si sexy spodní prádlo 5

Zapomeňte na push-up

Letošní rok se ponese v duchu přírodních materiálů a přirozenosti. Proto vycpávky a push-up efekt odchází na druhou kolej. Stejně tak je lepší volit přírodní materiál místo umělého, který navíc v letních měsících dokáže být velmi nepříjemný. Vole proto raději prádlo z vysoce kvalitní bavlny s příměsí elestanu.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)