V teplém období předveďte svá odhalená záda ve vhodném oblečení

Poslední aktualizace: 26.3.2013

V poslední době jsou odhalená záda považována za symbol ženskosti a svůdnosti. Ne každá žena je ovšem uchvácená z představy takového předvádění. Existují ovšem velmi slušivé modely, které nijak nepohoršují vaše okolí a vypadají velmi přirozeně. Pokud je venku opravdu nesnesitelné horko, jistě takové šaty či trička uvítáte. Není přeci důvod se zbytečně zahalovat, když je nám to nepříjemné. Odhalená záda navíc nejsou nic nestydatého ani špatného. Proč se jich tedy stále tolik žen bojí?

Letní šaty
By: Jaguar Cars MENACC BY 2.0

Je pravdou, že méně sebevědomé ženy naprosto bezdůvodně schovávají pod oblečení co nejvíce částí svého těla. Odhalená záda jsou potom pro ně naprosto nemyslitelná. Přitom je velká škoda, že právě záda zůstávají v módě velmi často opomíjená. Ženy mají totiž velmi svůdné křivky zad, ačkoliv to sami příliš posoudit nedokáží, pokud si je řádně neprohlédnou v zrcadle. Ženská záda tudíž poskytují novou možnost neotřelého zaujetí mužů i otázek jiných žen. V šatech s odhalenými zády rozhodně nevypadáte nijak vyzývavě a zároveň poskytnete okolí na velkou část vašeho odhaleného těla. V mužích i taková maličkost dokáže vzbudit velkou zvědavost. Je to mnohem schůdnější strategie, než se pomocí hlubokých výstřihů a krátkých minisukní vystavit rovnou celá. Odhalená záda budí v mužích zvědavost.

Odhaleným zádům se skutečně v dnešní dobé rozsáhlého módního vývoje nemusí vyhýbat žádná žena. Pokud se necítíte na velmi hluboké výstřihy zad, zvolte jemnější model v podobě různých průstřihů a vázání, které odhalují pouze určitou část zad. Velmi originální a nápadité jsou žebrované styly, kdy odhalujete více než polovinu svých zad v pravidelných rozestupech, tudíž neodhalujete vlastně nic. Jednotlivé proužky látky na zádech jsou rozděleny úzkými mezerami, které dovolí nahlédnout, ale přitom neodhalí. Styl chytré horákyně je dodnes úspěšně aplikován v mnoha stylech módy i líčení.

Mezi největší extrémy při odhalování zad patří bezesporu chybějící zadní část šatů, kdy jsou šaty spojené pouze na hýždích a někdy částečně také krátkým spojem u krku. Zbytek zad pak bývá odhalený. Přes hýždě se pak využívá strečový efekt upnuté látky nebo naopak velmi volný nařasený styl, který ovšem umožňuje často nahlédnout ještě dál, než pouze na odhalená záda.

Šaty s odhalenými zády jsou zkrátka oblíbené, i když se některé ženy zbytečně stydí podobné šaty obléknout. Pokud vás takové oblečení láká, ale nemůžete v sobě najít dostatek odvahy k tomu, abyste v něm vyšla na ulici mezi lidi, začněte si pozvolna zvykat na odhalená záda třeba jen pro začátek širším výstřihem na zádech nebo za pomocí nejrůznějších prostřihů, které jsou vzdušné, ale přitom nic neodhalují. Postupně začnete zvyšovat nároky na efekt odhalených zad, aniž byste si toho sama všimla a možná nakonec vyrazíte mezi lidi naprosto přirozeně v překrásných šatech,

kterým budou záda chybět zcela. V každé ženě se skrývá schovaná dračice. Záleží pouze na vás, zda ji pustíte občas alespoň na chvíli ven.

V teplém období předveďte svá odhalená záda ve vhodném oblečení 1
By: Maegan TintariCC BY 2.0
Odhalená záda
By: Novita EstitiCC BY 2.0

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)