Udělejte si dovolenou snů. I na chalupě nebo u rybníka

Poslední aktualizace: 19.7.2017

Z barevných obálek časopisů na nás vykukují spokojené celebrity v bikinách na pláži na Havaji, kolegové a přátelé se přebíjejí v tom, kdo bude mít exotičtější dovolenou a vy smutně krčíte rameny. Letos bude zase jen chalupa, nebo oblíbený kemp u rybníka? A kdo říká, že to nemůže být lepší než exotika?

Udělejte si dovolenou snů. I na chalupě nebo u rybníka 2

Dovolená je velké téma, které nás leckdy víc stresuje, než těší. Je to logické, všichni si po roce práce zasluhujeme odpočinek a nové zážitky, ze kterých budeme čerpat celý rok. Ne každý si může dovolit super exotickou dovolenou a pro mnohé rodiny ani zahraničí není reálné.

Nikde ale není psáno, že si dovolenou v tuzemsku nemůžete pořádně užít. Vyjde vás levněji a program můžete uchystat takový, že vám jej budou všichni závidět.

Vyrazte s kamarádkou na nákupy

Chystá se vaše kamarádka na nákupy před zájezdem k moři? Tak běžte s ní a něco hezkého si kupte. K českému rybníku se vám také hodí trendy nové sexy bikiny, slušet vám to přeci musí všude!

Pořiďte si klidně i nějaký pěkný topík, třeba slušivé tílko s krajkou! Zahrádka ve vesnické hospodě na chalupě se sice s plážovým barem srovnat nedá, ale partnerovi se určitě bude líbit, že se kvůli němu snažíte.

Udělejte si dovolenou snů. I na chalupě nebo u rybníka 3

Vsaďte na netradiční zážitek

Zpestřete si dovolenou nějakým zážitkem. Vydejte se na interaktivní  výstavu, nebo si zablbněte na zorbingu, na laser game či v lanovém centru. Domluvte se s rodinou na aktivitě, která by všechny zajímala a navzájem se vyhecujte.

Překonejte sami sebe

Dovolená v tuzemsku je skvělou příležitostí i pro překonání sama sebe. Jezdíte rádi na kole? Tak co takhle ujet konečně ten 70 kilometrový výlet na který se již dlouho chystáte? Nebo zkusit vyběhnout na Sněžku za rekordní čas? Či třeba nechat letos kánoe a vyzkoušet si kajak? Určitě máte nějaký rekord, ve kterém byste ráda pokořila sama za sebe. Tak proč si s rodinou neudělat takovou malou olympiádu?

Udělejte si dovolenou snů. I na chalupě nebo u rybníka 4

Ty knihy konečně přečtete!

Taky máte na nočním stolku hromádku knih, které jste dostala k Vánocům, a pořád ještě nebyl čas se do nich pustit? V tom případě teď máte jedinečnou příležitost, tak si je nezapomeňte přibalit.

Dovolená v tuzemsku je zkrátka skvělá, uvidíte sama, až přijdete do práce. Přátelé co za sebou mají exotickou dovolenou, budou vyčerpáni. Vy budete skvěle odpočatá, plná dojmů a zážitků a vaše peněženka nebude vysosaná do dna.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)