Trendy účesy pro rok 2015

Tak už tady máme nový rok, s kterým přišly nejen nové šance, možnosti a začínající příběhy, ale i nové trendy v mnoha různých oblastech. S novým rokem se můžeme inspirovat zajímavými trendy v oblasti oblečení, manikúry, obuvi a také v oblasti účesů. Nyní je tedy nejvyšší čas podívat se, co našim vlasům a našim hlavám bude slušet nejvíce. Víte, co bychom si měli v roce 2015 česat?

VK1

Copy na všechny způsoby

V roce 2015 si budeme česat copy na všechny způsoby, ať už tradiční copy, nebo copy francouzské (zaplétané) a hlavně copy rybí, které jsme si oblíbily v loňském roce. Pokud rybí cop ještě neznáte, je nyní ten nejvhodnější okamžik se s rybím copem seznámit a naučit se jej. Rybí cop je dokonce jednodušší než cop francouzský. Stačí totiž vlasy rozdělit jen na dvě poloviny a z každé vzít vždy tenoučký pramínek, který připojíte k druhé polovině vlasů.

  hair-5663_1280

Culíky vyčesané i podsadité

Stejně jako copy vám budou slušet i culíky. Culíky si v roce 2015 můžete vyčesat jak vysoko v temeni, tak i naopak nízko v šíji. Culík si můžete natupírovat, vytáhnout z něj prameny a nechat je padat do čela, nebo jej naopak uhladit do elegantního uzlu.

Drdoly elegantní i romantické

Odhalený krk je prostě sexy, a proto jsou copy a culíky tak oblíbené. Mezi účesy, které odhalují krk, patří i drdoly na všechny způsoby. Pokud tedy chcete ukázat kousek své svůdné kůže, pak si vlasy vyčešte vysoko v týl a jednotlivé pramínky zastrkejte pomocí pinetek.

girl-567774_1280

Krátké střihy

I u střihů budeme pokračovat v odhaleném krku, a proto si můžete vyzkoušet střihy, jako jsou Pixie cut nebo mikádo. Oba tyto střihy budou v letošním roce naprosto nejstylovější, neboť jsou tak rošťácky svůdné, že jim nejde odolat. Z druhé strany však mohou působit elegantně a formálně. Stačí nahodit vlny jako hollywoodská hvězda třicátých let minulého století a budete působit jako kráska z Velkého Gatsbyho.

woman-83173_1280

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)