Trendy jarní bundičky pro jaro 2015

Poslední aktualizace: 16.3.2015

Jaro už je konečně tady. Venku svítí slunce. Rtuť na teploměru stoupá výš a výš. Venku je jako v ráji a je nejvyšší čas začít vyměňovat zimní kabáty za jarní bundičky. Jenže k tomu je potřeba vědět, jaké jarní bundičky budou letos letět.

Kabátky, křiváky, bundičky, sáčka nebo něco jiného. Copak se asi bude letos na jaře nosit? Bude v kurzu zlatá klasika nebo si vyzkoušíme něco nového?

jackets-428622_1280

Kožený křivák pro drsňačky i něžné holky

Na jaře budou v kurzu kožené křiváky, které jsou v kurzu již několik posledních sezón. Není se čemu divit. Křiváky seknou prostě každému. Sedí dívkám a ženám, které dávají přednost drsnějšímu vyznění módy, ale také ženám, které se naopak potrpí na něžné šaty či dokonce retro a vintage oblečení.

Prošívané bundičky jsou zrovna v kurzu

Pokud jste si v zimě libovala nad prošívanými péřovými bundičkami, které byly zrovna letošní zimu v kurzu, pak se můžete radovat dál, neboť prošívané dámské bundy budou v kurzu i na jaře. Je tedy pravda, že prošívané bundičky nebudou péřové, v takové byste se na jaře asi přehřála.

Kabátky budou stále v módě

Klasikou a stálicí jsou i kabátky. Na jaře budou letět jak ty krátké, tak ty delší, ve všech pudrových i pastelových odstínech.

mademoiselle-307923_1280

Bombery s jarními potisky

Na jaře vám budou slušet i veselé bombery s motivy jary, s květinovým potiskem a pastelovými barvami jara. Pokud si však pořídíte jednobarevnou khaki klasiku, pak také nešlápnete vedle.

Oversized bundičky

Vyzkoušet můžete i oversized bundy, které byly hitem zimního období.

Džínové denim bundy

Snad nesmrtelnou tradicí je džínová bundičky či vestička. Takové bundičky se hodí hlavně na pozdně jarní období, neboť sahají jen do pasu. Bunda se bude hodit k romantickým šatičkám nebo k odřeným jeanům či mini i midi sukýnce.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)