Trendy boty na jaro/léto 2015

Poslední aktualizace: 9.2.2015

Módní domy a obchody s obuví již vyměňují zimní zboží za jarní a je tak načase vybrat si nové obutí, které by nám na jaře a v létě slušelo. Ptáte se, jaké boty jsou ty pravé? Jaké si vzít do jarního deštíku a jaké naopak na letní dovolenou? Nechte se inspirovat s námi.

Každý rok přicházejí nové trendy, každé jaro nám módní návrháři a designeři říkají, co bychom měli nosit a co bychom si měli obouvat. A stejně tak je tomu i letos. Pojďme si tedy prohlédnout, jaké boty budou letos trendy. Nikdo z nás přeci nechce šlápnout vedle.

Sportovní boty a pánský styl

Letošním hitem jsou kromě něžných, dámských bot v módě i boty sportovní a boty pánského stylu. Oboje typy jsou si celkem podobné. Jde o boty ve stylu mokasín, polobotek, lakýrek, botasek či tenisek.

Jak boty sportovní, tak boty pánské se nehodí pouze ke kalhotám, ale také k sukním či šatům. Stačí je jen vhodně skombinovat s celkovým outfitem.

boots-181744_1280

Páskové boty a střevíčky

Módní obuví pro jaro a léto 2015 jsou vyloženě dámské boty, které podtrhnou vaši ženskost. Vyberte si střevíčky uzavřené ve stylu lodiček, polootevřené s otevřenou špičkou či patou nebo páskové střevíčky. Největším trendem pro letošní rok budou střevíčky s páskem či přezkou okolo kotníků.

sandals-587185_1280

Typy podpatků

Na jaře a v létě se budou nosit hlavně Chunky podpatky (masivní podpatky) nebo platformy z dřeva, plastu či korku.

shoes-453209_1280

Zdobení, vzory a barvy

Co se zdobení týče, trendy budou hlavně zvířecí vzory (hadí, krokodýlí, leopardí či tygří vzory). V roce 2015 bude důraz kladen hlavně na propracovanost, a to nejen vzorů, ale také tvarů a celkového designu.

Ještě se musíme vyjádřit ke zdobení jarních a letních trendy bot. Největším trendem budou boty zdobené pírky jako z ptačích křídel.

A jakým botám dáváte přednost vy?

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)