Tipy na vánoční dárky pro vaše polovičky, které dokážou potěšit!

Poslední aktualizace: 7.1.2015

Do Vánoc zbývá necelý měsíc a stále více lidí se začíná poohlížet po vánočních dárcích. Ačkoli se říká, že Vánoce jsou svátky klidu a pohody, kdo si to nechává až na poslední chvíli, jistě moc dobře ví, jak hektické tyto svátky dokážou být. Pořídit si vše v klidu a s předstihem je proto ideální recept, jak být na nejkrásnější svátky v roce dokonale připraven a vyhnout se tak přecpaným obchodním centrům, kde je doslova hlava na hlavě. Možná i vy již přemýšlíte, co nadělíte pod stromeček svým miláčkům. Potěšit muže sice není nic složitého, ale kdo se dokáže rok co rok překonávat? Chcete-li s vánočním dárkem pro vaše polovičky poradit, nechte se inspirovat dnešním článkem.

Darujte mu dostatek „trenýrkovské“ svobody!

Zatímco ženy si dávají při výběru spodního prádla obzvlášť záležet, muži to mají přesně naopak. Nakupovat prádlo sám sobě? Na to vám většina mužů rozhodně nekývne. Ale dostat kvalitní pánské trenýrky jako dárek? To už je jiná! Pánské trenýrky jsou pro muže pohodlné a jdou-li dobře zvolené, mohou jim svým vzhledem, motivem či barvou dokonce i lichotit. Trenýrky jsou oblíbené především z toho důvodu, že se pánskému pokolení nikde nic nemačká, mají tak dostatečnou volnost pro svou chloubu a samotné nošení tohoto oděvu je tak velice pohodlné.

01

Pro něho pohodlnost, pro vás božský pohled!

Pokud si váš partner nelibuje ve volných trenýrkách, nadělte mu na Štědrý den boxerky pánské. Jedná se o druhý nejoblíbenější typ spodního prádla, kterému muži holdují a navíc si v tomto případě přijdou na své i ženy. Proč? Pánský zadeček v obtáhnutých boxerkách vypadá zkrátka neodolatelně! Je to tedy dárek pro vás oba, tak proč nepotěšit jeho a zároveň sebe, milé dámy?

02

Značka představující kvalitu

Chcete-li dát svému miláčkovi dárek, který je samotným zosobněním kvality, pohlédněte se po pánském spodním prádle Calvin Klein. Tato značka se právě díky spodnímu prádlu vryla do paměti neskutečnému množství lidí, jež si jí oblíbili především pro její kvalitu. Ani vy ale nemusíte přijít zkrátka! Calvin Klein nabízí dostatečný výběr spodního prádla také pro ženy. Pokud si ho nechcete kupovat sama, naznačte své přání vašemu partnerovi…třeba se pod stromečkem navzájem překvapíte!

03

Na kvalitě spodního prádla záleží především. Vědci potvrdily, že ženám nestačí jen pohled, ale musí si prádélko i osahat. Více se o zajímavém výzkumu píše zde.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)