Správně zvolené kalhotky jsou zdravé kalhotky!

Ženy stále málo dbají na to, jak kvalitní mají spodní prádlo a jak dobře jim sedí. Často podléhají nákupům za málo peněz na tržištích či v supermarketech. Jistěže není potřeba utratit za kousek prádla tisíce, ale pouhá stovka dvě určitě neručí za kvalitní kousek oděvu, který přitom ovlivňuje naše zdraví. 

Dnes se budeme bavit o kalhotkách, které ženy vybírají spíše podle vzhledu, než podle toho, zda jim doopravdy sedí. Dámy, vězte, že ani názor partnera není ten pravý signál pro výběr prádla!

405459 / Pixabay

Z jakého materiálu kalhoty volit?

Kromě vzhledu kalhotek, byste se měli zajímat také o materiál, ze kterého je toto prádlo, které každý den nosíme, vyrobeno. Ten správný materiál se přitom dá vybrat podle různých kritérií, například si lze zodpovědět následující dvě otázky:

– Jak často budete daný kousek prádla nosit? 

– Kam budete daný kousek prádla nosit? 

Uvědomte si, že jiné kalhotky si pořídíte s úmyslem nosit je třeba každý týden, jiné jsou potom vhodné na období menstruace, no a pro zvláštní chvilky také zvolíte jiné kalhotky. Pochybujeme o tom, že se rozhodnete vyrazit na dlouhý náročný den v saténových kalhotkách, nebo naopak strávíte žhavou noc s partnerem s bavlněnými klasickými kalhotkami.

Běžné nošení = bavlna je jistota

Aby byly kalhotky vhodné na běžné nošení, je potřeba, aby byly dostatečně prodyšné. Prodyšnost a zejména pohodlí zajistí přírodní materiály. Umělé rozhodně pro náročné dny nevolte. Jistou volbou bude bavlna, která je zejména v době menstruace a nebo v době, kdy je očekáváno větší pocení v tříslech – ať už kvůli námaze či počasí, nejvhodnější. Doporučujeme ale také přírodní hedvábí, které je jemné a na pokožce jej vůbec neucítíte.

Střih kalhotek a vaše zdraví

Možná by vás nenapadlo hledat spojitost s výběrem toho správného střihu kalhotek s vaším vlastním zdravím. Jak by se tyto dvě věci mohly ovlivňovat? Velmi! Vyberete-li si kalhotky jen podle barev, stylu a nebudete-li dbát na to, zda vám doopravdy sedí, může se stát, že si vyberete střih, který nebude poskytovat dostatečné pohodlí v tříslech. Zde máme lymfatické uzliny, kterým by mohlo způsobovat velký problém, pokud by byly neustále stlačován a omezováno kvůli špatně zvolenému prádlu. Jedině správné prádlo dovolí tělu, aby fungovalo, jak je potřeba.

Pozor na to, co vám sluší

Při výběru kalhotek ale dbejte i na to, zda se k vám hodí. To je samozřejmostí. Obecně platí, že ženy mají tendenci volit špatné střihy a velikosti, a ty kromě zdravotních potíží nemusí vypadat velmi hezky na těle. Ženy s kily by se rozhodně měly vyvarovat menším velikostem prádla, které se zařezává rádo do kůže a tak rozhodně nevytvoří sexy siluetu, po které toužíte. Vždyť na stahovacím větším prádle není nic špatného!

Ale i štíhlé ženy dělají chyby – myslí si, že naopak můžou ukazovat úplně všechno. Proč si ale nepohrát s fantazií mužů? Mnohem více sexy bude, když zvolíte kalhotky do pasu a střih v oblasti zadečku bude poloviční – odhalíte tedy polovinu zadečku. Muži si tak mohou mnoho domyslet a vezte, že i vy se budete cítit uvolněnější – nic se vám nezařízne, nic neodhalí ani tu nejposlednější část kůže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Spamcheck Enabled)