Spodní prádlo: 5 způsobů, jak si správně vybrat

Ke každé ženě patří odpovídající spodní prádlo. Ačkoliv jej uvidí pouze hrstka lidí, o to víc se ženy v jeho výběru vyžívají. Pro spodní prádlo ovšem existují také určitá pravidla, jak si správně vybrat, aby se hodilo k osobnosti ženy a zároveň bylo příjemné na nošení.

Mezi tato pravidla patří především správná velikost prádla. Žena stráví ve spodním prádle celý den, a pokud ji prádlo škrtí, nebo je jinak nepohodlné, může to být pro ženu dost nepříjemné. Vždy proto dbejte na výběr vhodné velikosti.

Mezi další kritéria se pak řadí styl, střih, materiál ale také barva. Spodní prádlo se liší podle povahy ženy. Zda je romantická, nebo spíše dominantní. Mnohé ženy také rády styly střídají podle momentální nálady.

Správná podprsenka je u spodního prádla základ

Výběr podprsenek Bez podprsenky se rozhodné neobejde žádná žena. Nejenom, že podprsenka tvaruje vzhled poprsí, ale také mu vytváří oporu, aby se prsní svaly příliš nepovolily a také aby nebolela záda, pokud má žena větší velikost ňader. Při výběru velikosti si proto změřte nejprve obvod přes prsa a poté obvod hrudníku těsně pod prsy. Při měření metr neutahujte ani nepovolujte. Pokud máte větší velikost ňader, vyberte si podprsenku se širšími ramínky. Pouze dobře padnoucí podprsenka může splnit svůj skutečný účel.

Vhodné kalhotky mohou vytvarovat vaše pozadí

Podobně jako dámské podprsenky tvarují vaše ňadra, kalhotky nebo tanga zase tvarují vaše pozadí. Většinou se dámské spodní prádlo nabízí v setech, aby k sobě vzájemně ladilo. Není ale výjimkou ani situace, kdy si žena zvolí jinou barvu u podprsenky než u kalhotek. Je to otázkou originality i pohodlí. Stylově by ovšem k sobě spodní prádlo mělo sedět. Pokud máte raději pohodlí a přesto chcete mít hezky vytvarované pozadí, vyzkoušejte elastické kalhotky. Pro milovnice svůdného spodního prádla je připravena nabídka dámských tang. Moderní tanga jsou dostatečně pohodlná pro celodenní nošení a partnerovi budou připadat neskutečně svůdná.

Erotické spodní prádlo pro vášnivou i romantickou noc

Žena podprsenka
Samostatnou kategorií dámského spodního prádla je pak prádlo erotické. Nemusíte si pod tímto názvem představovat nic extrémního. Skutečně vkusné dámské erotické spodní prádlo působí spíše svůdně a probouzí v partnerovi zvědavost. Velmi oblíbené jsou saténové erotické košilky, ale také tematické sexy kostýmy, které můžete využít při erotických hrátkách.

Stahovací spodní prádlo nabízí řešení pro nespokojené ženy

Každá žena je svým způsobem se svým tělem nespokojená. V některých případech se může jednat o oprávněné obavy, jindy jsou úplně zbytečné. Pro skrytí některých nedokonalostí těla slouží dámské stahovací a zeštíhlující prádlo, které přesně obepne tělo a v místech, která jsou problémová, stahuje větší silou. Díky tomu je ženské tělo štíhlejší a vypadá skvěle v minišatech i sukních.

Na výběru spodního prádla tedy skutečně záleží. Ženy jsou v tomto ohledu vybíravé proto, že se chtějí líbit především sami sobě. Není v tom žádná marnivost. Jde o jednu z mála věcí, o kterou se nemusejí dělit s ostatními lidmi a neočekávají tedy kritiku ani sympatie. Mohou být zkrátka sami sebou.

Podprsenka žena
Photo Credit: T3AS via Compfight cc

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)