Plesové účesy vrcholí – nadešel jejich čas

Poslední aktualizace: 27.1.2017

Plesové účesy dokážou potrápit nejednu ženu. Všechny z nás se minimálně jednou za čas chtějí cítit jako princezny. Ples je tedy jednou z nejlepších příležitostí jak ukázat svůj půvab a krásu.

Plesové účesy vrcholí – nadešel jejich čas 2
markusspiske / Pixabay

 

Některé zručné ženy zvládnou vykouzlit ze své hřívy moc pěkný účes samy, jiné naopak musí zavítat do kadeřnictví a svěřit se do rukou skutečných profesionálů. Ať už máte dlouhé či krátké vlasy, přemýšlejte nejen o své róbě, make-upu, ozdobách a doplňcích, manikúře, pedikúře, ale také o vhodném účesu. Dámské kadeřnictví v Praze se zaměřuje nejen na luxusní střihy a účesy pro ženy, ale služeb mohou využít i děti a muži. Tudíž budete jako ze škatulky celá rodinka.

Plesové účesy pro krátké vlasy

Krátké vlasy jak se na první dojem může zdát, nevyžadují složitou úpravu. Popravdě velmi záleží na střihu, kvalitě a poddajnosti vlasů a jejich hustotě. Ne vždy vyžadují krátké vlasy složitou úpravu a vystačíte si s žehličkou, fénem, kvalitními vlasovými přípravky. Ovšem nedisponujete-li kreativitou, těžko vás napadne vykouzlit slavnostní účes z krátkých vlasů, natož umístit nějakou ozdobu.

Některé dnešní krátké účesy jsou plné zvratů, stále však elegantní a plně ženské. Nejste-li připravena na dramatické změny, držte se od experimentů dál a věřte, že starou dobrou klasikou nic nezkazíte. Mnohdy stačí jen změna barvy a hot vzhled je na světě. Barvení však přenechejte odborníkům a zamiřte do kadeřnictví Praha 5. Právě zajímavě namíchaný odstín může být klíčový. Pak už stačí drobnosti: členka či sponečka s ozdobou.

Plesové účesy pro dlouhé vlasy

Máte-li rovné a řídké kadeře, stačí díky natáčkám vyčarovat ležérní vlny, které dodají objem a zároveň vypadají něžně a sexy. Ovšem pokud toužíte mít vlasy rovné, zkuste nějakou z metod zahuštění či clip in prameny. Vyhrát si můžete rovněž s ofinou. Opět se dá kouzlit jak s krátkou tak dlouhou. Vlasy oživíte díky moderním barvám, které dnes již vlasům dodávají i výživu a chrání je. Bojíte-li se změnit celkově barvu, zkuste jen pár pramínků v přední části. Plesové účesy mají zelenou a dá se s nimi vyhrát.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)