Pánská móda a její trendy

neckties-210346_640V posledních letech se začali pánové zajímat o módu. Díky jejich zájmu je nyní pánský módní průmysl více na vzestupu než ten ženský. Ve většině domácností to však stále vypadá tak, že s módou pomáhá partnerovi jeho partnerka. Buďte tedy v obraze i vy, jak na pánskou módu?

Pánové nemají v módě stejné preference a pravidla jako dámy. Dámy se nechávají strhnout módními trendy a často razí heslo „pro krásu se musí trpět“. Kdežto většina pánů u nás stále vyznává ležérní či sportovní módu a dává přednost pohodlí před módními trendy.

Sportovní styl

Sportovní styl je prostě pánská klasika. Tričko, rifle a pohodlné boty tvoří značku ideál. I se sportovní módou si však můžete vyhrát. Stačí hledat trička a mikiny s motivy a potisky. Neokoukané motivy oživí celý outfit a pánové si je snadno zamilují, neboť vtipné obrázky a nápisy to je jejich.

Ležérní styl

Trendem poslední doby se však stává ležérní či intelektuální styl. Jak si takovou módu představit? Tvoří ji kalhoty, košile, svetry, strečová saka a brýle ve stylu Woodyho Allena.

Doplňky

Ani pánové by neměli zapomínat na doplňky, a to hlavně na tašky. Kabelka už není pouze ryzí záležitostí žen. Vždyť i muži si potřebují někam uložit věci, aby je nemuseli neustále nosit po kapsách a v rukách.

Muži většinou vybírají mezi dvěma typy tašek. Prvním typem jsou kožené tašky přes rameno na drobnosti (peněženka, mobil, klíče), druhý typ představují tašky na notebooky. K mužům se více hodí tašky kožené a v univerzálních barvách, například černá, šedá či hnědá.

Dalším pánským doplňkem jsou hodinky. Hodinky by měly být sladěny s celým outfitem. Jestliže chodí muž pouze v obleku, nejsou sportovní hodinky správnou volbou. Inspirujte se v této kategorii.

S blížícím se létem nezapomínejte na to, že módním doplňkem jsou i sluneční brýle. Zajímavým módním doplňkem jsou i šály a šátky.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)