Nevíte, jaký vybrat dárek k Vánocům svému příteli? Přinášíme 5 tipů!

Jistě jste si všimli, jak čas běží, a že za chvíli budeme péct cukroví, smažit kapra… Jednoduše slavit Vánoce! Je tedy nejvyšší čas začít si lámat hlavu s výběrem dárků pro své blízké. My vám dnes poradíme, jak vybrat dokonalý dárek pro svého přítele. Dámy, buďte kreativní, upřímné a hlavně, neberte to moc vážně. Vánoční dárky mají dělat radost, ale někdy stačí opravdu maličkosti, nemusí jít o vele dary!

tookapic / Pixabay

Kosmetika neurazí

Tím, že svému příteli věnujete kosmetiku, neřeknete: Jsi špinavý a nevoníš moc hezky. Samozřejmě je na místě i o kosmetickém dárku hlouběji popřemýšlet. Věnujte mu tedy například vůni, kterou na něm máte nejraději a připojte k ní vzkaz, který je osobní a ihned bude jasné, co dárek znamená. Pořídit příteli však můžete i značkový parfém. Jde sice o dražší dárek, rozhodně ale potěší. A pokud má váš partner oblíbenou nějakou kosmetickou značku a víte, že si ji moc často nekoupí, protože je těžko k sehnání například – Vánoce jsou nejlepší příležitostí, kdy mu tuto kosmetiku pořídit a vytvořit mu tak zásoby.

Darujte zážitek

Chlapi jsou akční stvoření, proto se jim nebojte pod stromeček nadělit zážitek. Může jít o cokoliv, co si myslíte, že by vašeho přítele bavilo. Možností je spousta! Střílení na střelnici, skok padákem, kurz potápění, nebo méně akčnější, ale velmi romantický let balonem.

sraeuschel / Pixabay

Zóna pro dospělé

Ano, musíme zmínit i tuto oblast – erotiku. Nadělte partnerovi nějakou erotickou věc. Neznamená to nic víc, než že máte rádi sex a milujete toho druhého, věříte mu a chcete s ním zažít něco nového. Nemusí jít ani o žádné extravagantní věci, stačí kamasutra nebo třeba originální, vámi vytvořené poukazy, na které můžete napsat cokoliv – třeba zvolte poukaz na hodinovou masáž… čehokoliv. Jako další možnost se nabízí darování erotické hry. Existují různé karty, kostky a deskové hry, u kterých zažijete srandu i vášeň zároveň!

Výbava do společnosti

Plesová sezóna již začala, ale po Vánocích bude pokračovat v plném proudu, proto by se možná hodilo pořídit partnerovi novou kravatu, košili, nebo třeba manžetové knoflíčky. Zajistíte tak to, že budete ladit barvami a navíc – může jít o upomínku na vás samotné. Stačí, když vyberete originální manžetové knoflíčky s vašimi iniciály, nebo necháte třeba na kapesníček do kapsy u saka vyšít tajné heslo, zamilovaný citát nebo vaše jméno.

sayuraam / Pixabay

Vtipné trenýrky

Posledním tipem, o který se s vámi dnes podělíme, jsou trenýrky coby měkký dárek pod stromeček. Zamyslete se – ponožkami partner možná nebude okouzlen, ale co když v dárku najde trenýrky od nějaké známé, kterou by si sám běžně nekoupil? Další alternativou se nabízí trenýrky s vtipným potiskem. Nejde třeba o tak hodnotný dárek, co se peněz týče, ale pokaždé, když si je na sebe přítel vezme, se budete moct spolu zasmát. To je možná mnohem cennější!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Spamcheck Enabled)