Nenechte váš vztah zamrznout. Zapracujte na sobě

Poslední aktualizace: 13.2.2019

V zimě mráz nepokrývá jenom chodníky, často se vloudí i do mezilidských vztahů. Máte pocit, že se s partnerem více hádáte a ubývá malých drobností a radostí, které láska přináší? Pak musíte váš vztah znovu rozehřát, aby ho na jaře nevzala povodeň.

Nenechte váš vztah zamrznout. Zapracujte na sobě 2

Stres, napětí a hádky jsou v zimním období na denním pořádku nejen u vás doma. Nevyčítejte nic partnerovi a zkuste zapracovat na sobě. Pokud se totiž uklidníte a dáte do pohody, dobrou náladou nakazíte všechny kolem sebe.

Naplánujte si večer ve dvou

Zahoďte jízlivé výčitky týkající se běžného chodu domácnosti a naplánujte si společný večer, v nějaké pěkné restauraci anebo jen doma, při romantické večeři. A protože ženu nepotěší nic víc, než nakupování, vezměte společný večer jako záminku a něco hezkého si na sebe kupte. A začněte pěkně od spodu.

Nenechte váš vztah zamrznout. Zapracujte na sobě 3

Pěkné prádlo zvýší sebevědomí a budete se v něm cítit mnohem hezčí, i kdybyste na sobě zrovna měla pytel. Zapomeňte na nudnou černou a bílou a zkuste třeba červenou, tyrkysovou nebo trendy fialovou barvu.

Nalaďte se na jaro šatičkami

Na společný večer ve dvou se vybavte také pěknými šaty. Podívejte se do skříně, a pokud přemýšlíte déle než 5 minut, vybavte se novými šaty. Nemusíte za ně utratit majlant, vsaďte klidně na pohodlné úpletové šaty, které se hodí pro každou příležitost, nebo se rovnou můžete naladit na jaro, kdy podle trendů pofrčí žlutá, tak proč se rovnou nezahřát příjemnou a veselou barvou?

Nenechte váš vztah zamrznout. Zapracujte na sobě 4

Odpočatá pokožka, odpočatá žena

Nezapomeňte dopřát odpočinek celému tělu. Ve volné chvilce si udělejte relaxační koupel, do které stačí přidat ingredience, které máte doma. Mořskou sůl, olivový olej, éterický olejíček a pár lžiček medu, který příjemně zklidní. Stačí 20 minut meditace, při které nebudete myslet na nic jiného a jen se oprostíte od zimy a tmy.

Pleťová maska za pár kaček

Nezapomeňte své pokožce dopřát peeling, v zimě ho totiž potřebuje jako sůl. Až se zbavíte odumřelých buněk, daleko lépe bude nasávat krémy i pleťové masky. Regenerační masku si můžete udělat buď doma samy, nebo vsadit na masky z drogerie za pár korun. Pleť se oživí a budete vypadat rozzářeně a zdravě.

Krásná zevnitř i zvenčí

Ne nadarmo se říká, že vypadáme tak, jak se cítíme. Pokud budete hezky oblečené, zrelaxované a v dobré náladě, budete vypadat skvěle. Užijte si kousek kultury, který máte s partnerem naplánovaný a zapomeňte na každodenní starosti. Uvidíte, jak všechny chmury rozmrznou a do vašeho vztahu se opět dostane jaro.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)