Letošní kolekce Desigualu na jaro a léto vám vyrazí dech!

Poslední aktualizace: 5.10.2015

50T24R1_2020 (5) Desigual je v Čechách poměrně známou značkou, která se prezentuje barevnými kousky oblečení a netypickými vzory. Značka vyrábí především oblečení a doplňky pro ženy, které se chtějí cítit sebejistě a každý den mít na sobě něco originálního. Výrazné barvy jsou však dominancí hlavně jara a léta, a proto teď značka přichází s novou kolekcí, která potěší nejednu milovnici jedinečných kousků oblečení..

Co v ní najdete?

Desigual už tradičně přichází se všemi možnými druhy oblečení a doplňků. V kolekci pro jaro/léto roku 2015 však dominují hlavně šaty a nápaditá trika či blůzky, z doplňků pak nádherné kabelky.

Všechny kousky mají něco společného. Jejich doménou jsou pastelové barvy a střihy, které zalichotí ženě v každém věku. Na oblečení objevíte nášivky s jemnými korálky a všechny kousky z kolekce mají velmi příjemné materiály, vhodné do teplejších jarních a letních dnů. Nechybí ani lesklé nášivky poseté flitry, u triček oblíbené netopýří rukávy a kabelky kombinují klidně několik materiálů.

51P26B0_5007 (1) 51V20X2_3009 (1) 51V28R5_1020 (1)

Heslem značky je vytvářet módu, která bude hravá a veselá, a bude podtrhovat náladu jejího nositele. Pokud se tedy nebojíte vystoupit z nudné každodenní šedi a do šatníku si pustit více barev, určitě se na novou kolekci podívejte. Oblečení a doplňky od Desigualu najdete například na e-shopu XaraModa.cz.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)