Kypré tvary a šik postavička díky oblečení

Poslední aktualizace: 19.9.2016

Trápí vás vaše postava? Máte krásné kypré a ženské tvary, ale vy se bojíte, že vaše „kila navíc“ nevypadají dobře? Nevíte co s tím? Je to jednoduché! Zapomeňte na diety a místo toho vsaďte na vhodné a šik oblečení, které podtrhne kouzlo vašich křivek i vaší osobnosti. Jaké kousky vám budou slušet?

Pokud i vás trápí vaše postava, se kterou si občas nevíte rady. Pokud i vám se na vaše krásné křivky těžko shání stylové a hlavně slušivé kousky, pak se nechte inspirovat našimi radami, které z vás vykouzlí šik kočku.

girl-567774_1280

Stahovací prádlo? Super investice

Málo která z nás by někdy nahlas připustila, že by si vzala nebo že nosí stahovací prádlo. Sami pro sebe si však myslíme, že stahovací prádlo je naprosto super, ale bojíme se jej ze zásady feministky vyzkoušet. Pokud však chcete vždy a všude vykouzlit hezoučkou postavičku, vsaďte právě na stahovací prádlo, do kterého se vskutku vyplatí investovat.

Sexy sukně

Možná si myslíte, že k vaší postavě obtažené oblečení nepatří. Opak je však pravdou, patří, jen jej musíte umět nosit. Tak například obtažená sukně těsně ke kolenům představuje sázku na jistotu, která vytvoří svůdné křivky raz dva.

Délka tak akorát

I délka kalhot by měla být tak akorát. Zapomeňte na skrývání nohou v nevzhledných kouscích, raději vsaďte na rovné tmavé džíny v trendy délce nad kotník. Tato délka vaši postavu opticky prodlouží a zanechá nezapomenutelný dojem.

Kvalitní móda je dostupná na e-shopu Answear.

Barvy a vzory nejsou tabu

Z barviček vám samozřejmě sedne hlavně černá. Je přeci známo, že černá zeštíhluje.  Černé se navíc nemusíte bát. Vyzkoušejte ji obléct od hlavy až k patě a rozzářit ji jedním výrazným prvkem. Vždy se však nemusí jednat přímo o černou. Seknout vám bude i vínová, bordó, tmavá modř, apod.

A co se vzorů týče, pak nenechte dopustit na podélné proužky, které jsou skvělým trikem, jak schovat nějaké to kilo navíc. Dalším báječným trikem je tenký pásek v pase, který krásně zvýrazní přesně to, co zvýraznit má.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)