Krásné a dlouhé vlasy můžete mít i s mikádem!

Poslední aktualizace: 26.3.2013

V poslední době přicházejí do módy dlouhé a zdravé vlasy. Dosáhnout ovšem takového výsledku není nic jednoduchého, zvláště pokud máte na hlavě čerstvě vytvořené mikádo. Pokud vás vaše rozhodnutí ze zkrácených vlasů zpětně mrzí, nemusíte nutně čekat, až vám vlasy dorostou do požadované délky. Můžete si jednoduše nechat své vlastní vlasy prodloužit a těšit se z nového účesu už po několika hodinách u vlasové specialistky.

Dlouhé vlasy
By: D. Sharon PruittCC BY 2.0

Na výběr máte ze dvou různých metod, kterými se vlasy prodlužují nejčastěji. Liší se od sebe zejména kvalitou a také cenou. Své vlastní vlasy si totiž můžete nechat prodloužit pomocí umělých vlasových vláken nebo pravých vlasů. Umělé vlasy jsou samozřejmě mnohem náchylnější na různá poškození. Nemůžete je tedy nijak upravovat. Kulmování nebo natáčení nepřipadá v úvahu. S pravými vlasy si můžete dělat takřka, co chcete. Z pochopitelných důvodů stojí ale mnohem více peněz. Rozhodnutí závisí zcela na vás. Velmi také záleží na tom, zda chcete svým vlasům pouze zvýšit objem, nebo je chcete znatelně prodloužit a vytvořit nezpochybnitelný efekt pravých vlasů.

Díky jednoduché metodě můžete mít takřka přes noc naprosto novou image. Prodlužování vlasů přináší celou řadu výhod. Je ale velmi důležité, abyste si vybírali salón pro takový zákrok podle jeho zkušeností a hodnocení ostatních zákaznic než podle ceny, kterou za prodlužování zaplatíte. Pokud je vašim cílem najít takové kadeřnictví, kde za prodlužování vlasů zaplatíte co nejméně, raději na tento zákrok zapomeňte, jelikož se vystavujete riziku neodborného provedení a zničení nejen nových vlasů, ale také svých původních.

Prodlužování vlasů
By: AlbertoCC BY 2.0

Metoda prodlužování vlasů trvá po výběru techniky zpravidla několik hodin. Za nejoblíbenější metodu se považuje „keratin“, který má téměř neviditelné spoje nebo metoda „micro ring“, která se provádí za studena a je tedy velmi šetrná i k problémovým vlasům. Pro výrazně prořídlé vlasy je vhodná metoda „ExtendMagic“, která se považuje za revoluční vývoj prodlužování vlasů. Je vhodná nejen pro klientky s výrazně prořídlými nebo poškozenými vlasy, ale hodí se i pro pacienty chemoterapie či s kožními problémy, jako je lupénka. Žádná jiná technika nedokáže provést prodloužení vlasů na délce jednoho centimetru. „ExtendMagic“ technika to dokáže a to tak spolehlivě, že ihned po prodloužení je možné nové vlasy upravovat barvením nebo trvalou.

Vlasy jsou na ženě jedinou ozdobou, kterou je možno se chlubit po celý rok bez ohledu na počasí. Podle vlasů muži často určují přitažlivost vyhlédnuté dívky. Sami porovnejte vlastní pocit, který vás zaplaví, když svým vlasům projevíte dostatečnou péči. Metoda prodlužování vlasů je pak vhodná pro každého, kdo si společně

s dlouhými vlasy chce vybudovat dostatečně silné sebevědomí a předvést se světu v nové podobě.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)