Když chcete mít krásnou postavičku i tvář

Poslední aktualizace: 26.1.2015

Vše souvisí se vším a platí to i o ženském těle. Můžete mít třeba pevné svaly na zadečku, krásně ploché bříško a nádherně štíhlé nohy, ale pokud nebudete upravená i ve tváři, nemůžete sklízet úspěchy. Někdy je velice těžké skloubit cvičení s úpravou zevnějšku, protože musíte přebíhat z tělocvičny ke kosmetičce, poté do solárka, na nehty apod. Zabere to hodně času, takže mnoho žen prostě od takového jednání upouští. Nemusí to tak být, stačí jen najít místo, kde nabízejí více služeb v jednom. S jedním takovým vás chceme seznámit.

 

Posilovna Kentoya Fitness plní ženské sny

Naším tipem pro vás je posilovna Praha Kentoya Fitness. Nejedná se totiž o klasickou posilovnu, ale o místo, kde si především ženy mohou užít více služeb najednou a vypadat tak ještě atraktivněji. Každá žena by měla vypadat k světu, a to s velkými faldíky není prostě možné. V posilovně vám cestu za krásnou postavou usnadní špičkové posilovací stroje Grün sport. Procvičit na nich můžete každý sval na těle. Pokud si nebudete vědět rady, můžete o pomoc požádat profesionální trenéry. Pomohou vám nejen s optimálním nastavením tréninku, ale mohou vám pomoci i při sestavní optimálního jídelníčku, což je druhým základním kamenem úspěchu. Ptáte se, proč je jídelníček tolik důležitý? Odpověď najdete zde.

01

Netradiční služby si užijete

Není nic krásnějšího, než si po tvrdé dřině zajít na masáž. Vybrat si můžete třeba i masáž šitou na míru, dále také masáž horkými lávovými kameny, Havajskou masáž LOMI LOMI či třeba medovou detoxikační masáž. Možností je mnohem více. V rámci posilovny funguje také solárium Praha. Zde na vás čekají horizontální solární stroje, které se během chvilky postarají o vaše dokonalé opálení. Po procedurách můžete ještě zaskočit na prodloužení řas. V Kentoya Fitness si prostě přijdete na své! Potěší, že první vstup budete mít zdarma, abyste si mohla vše „osahat“.

02

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)