Kde nakupují oblečení a kosmetiku úspěšné české blogerky?

Poslední aktualizace: 27.11.2019

V dnešní době se mnoho žen a dívek inspiruje životem blogerek, které působí na různých sociálních sítích nebo točí videa na YouTube. Mnoho z nás tyhle úspěšné české blogerky sleduje a v řadě věcí se od nich inspirují. Pokud jde o ženy, není žádným tajemstvím, že rády a s oblibou sbírají tipy na místa, kde úspěšné české tváře nakupují oblečení nebo třeba kosmetiku. Ne nadarmo se říká, že inspirace není nikdy dost!

Kde nakupují oblečení a kosmetiku úspěšné české blogerky? 2

Obchody s kosmetikou – online nebo kamenné prodejny?

Pokud se podíváte na známé tváře úspěšných českých blogerek zajímajících se o vzhled a krásu, pak se u většiny z nich dozvíte, že pokud jde o kosmetiku, dělí se na dva tábory: jeden z nich dává přednost reálnému nákupu v kamenné prodejně, druhý naopak preferuje pohodlnější alternativu v podobě nakupování online.

Pokud mají vyzkoušenou značku, které důvěřují, zásobují se z ověřených e-shopů s dekorativní i pečující kosmetikou. Novinky ale raději kupují v kamenné prodejně, kde si je mohou osobně vyzkoušet.

Za oblečením do outletu

Známé české blogerky se netají tím, že si rády udělají radost pěkným oblečením. Mnohé z nich si dokonce libují v luxusních značkách známých po celém světě. Pokud si stejný přepych chcete dopřát i vy, navštivte nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport, kde v desítkách obchodů nakoupíte luxusní značky, které nosí i české blogerky. Na mnoha blozích můžeme vidět outfity s oblečením a doplňky Guess, Geox či populární značkou Desigual. A právě i tyto značky v tomto outletu nakoupíte.

A kdo ví – možná při svém nakupování narazíte i na některou ze známých tváří, která bude v outletu na lovu stejně jako vy!

Kde nakupují oblečení a kosmetiku úspěšné české blogerky? 3

E-shopy s kamennými prodejnami

U blogerek jsou oblíbené obchody, které nabízí od každého trochu. Jde o obchody, které mají své internetové e-shopy, ale také nabízí možnost zajít do kamenné prodejny. Co třeba oblíbený obchod s parfémy Notino? A takových obchodů jsou desítky, takže si mezi nimi určitě vyberete. Anebo ještě lépe: inspirujte se u známých blogerek, ty mají tipů na rozdávání!

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)