Jaro se blíží. Obměňte svůj šatník

Také toužíte po tom vypadat skvěle? Potom není jednodušší cesty, než zapracovat na svém současném šatníku. Právě jeho obměna je s blížícím se jarem ideální volba. A protože jaro nabízí kombinaci chladnějších, ale i vyšších teplot, podíváme se společně na to, co v tomto období nosit. A začneme tím, že na jeho začátek se rozhodně budou hodit elegantní dámské kabáty. Kombinace moderních střihů a zajímavých barev je cestou, se kterou chybu neuděláte. A jelikož jaro je obdobím zajímavých barev, rozhodně byste neměla zůstat pozadu. Máme-li být tedy konkrétní, je dobrou volbou třeba barva:

  • Azurová
  • Granátová
  • Modrá

food-woman-camera-girl

Co pod kabát? Kvalitní svetr

Vrchní část oblečení tedy máme. Ne vždy ji ale na jaře využijete, jelikož teplejší dny budou přímo svádět k tomu, abyste vyrazila bez kabátu. V takovém případě doporučujeme levné dámské svetry. Ty vás nejenom potěší svou cenou, ale i svou kvalitou. V neposlední řadě je to opět bohatý výběr různých barevných variant, stejně jako například také výběr konkrétních vzorů. Cest, jakými se můžete vydat, je zkrátka více než dost a tak záleží jenom na vás samotných, jakou konkrétní se vydáte. Musíme však říci, že právě na jaro, a to první teplejší dny je svetr volbou, která zaručeně nezklame.

Nebojte se originality

Náš třetí tip na oblečení se týká varianty, se kterou neudělá chybu žádná žena. Hodí se do práce, na volný čas, stejně jako pro formální příležitosti. Navíc skvěle zahřeje v chladnějších dnech, stejně jako nabídne možnost rozepnutí ve dnech teplejších. Již víte, co máme na mysli? Nabízíme tuniky a kardigany, které se v posledních letech staly skutečně velmi oblíbeným řešením pro každou moderní ženu, která chce mít styl a zároveň je její výběr spojený také s celkovou praktičností daného vývěru. A toto je volba, která zaručeně nezklame. A to mladší, stejně jako starší generace žen.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)