Jak vybrat dárek pro blízkého?

Poslední aktualizace: 28.7.2014

box-15718_640Jednou z nejnepříjemnějších situací bývá vybírání dárku ať už pro blízkého, či vzdálenějšího člověka. Proč? Protože nikdo z nás nechce šlápnout vedle a hranice mezi úspěchem a urážkou toho druhého je velmi tenká. Jak tedy úspěšně vybrat dárek, potěšit druhého a nezničit si při výběru vlastní nervy?

Otázkou dnešního tématu je „jak vybrat dárek“? Nemyslíme jen dárek, kterým bychom si odbyli povinnost, ale dárek, který potěší a zahřeje u srdce. Čím se při výběru dárku řídit a kde hledat inspiraci?

Dárek pro ženy

Pro muže bývá nakupování dárku pro ženy velkým otazníkem. Co ženu potěší? Čím ji nenaštvat? Co vlastně potřebuje? Vyberte dárek pro ženu správně a inspirujte se našimi radami.

Nejjednodušší to má vždycky muž, jehož žena má vyhraněný vkus ať už literární, nebo hudební. Takové ženě vždy uděláte radost jejím oblíbeným autorem či interpretem. Lepší je však sledovat novinky a určitě vyhledat, které knihy či CD již doma má.

Všímaví muži mohou mít také velký úspěch, neboť stačí jen pozorovat domov vaší drahé polovičky, vypozorovat, co používá za kosmetiku, co čte nebo co poslouchá, a pak jí danou věc z její oblíbené oblasti či od její oblíbené značky pořídit. Druhou možností je ženě naslouchat, neboť žena se sem tam zastaví u výkladní skříně, v obchodě nebo se nad něčím prostě zasní, sem tam prohodí, co by si přála a po čem její srdce prahne. Stačí jen poslouchat.

Pokud muž naprosto zoufá, stačí se zeptat ženiných kamarádek či dalších blízkých osob, které vždy s nějakou radou přispějí.

Mužům se navíc často nechce někde pobíhat, navštěvovat ženské obchody a trápit se, a proto raději volí výběr z pohodlí domova. Pokud patříte k nim, inspirujte se na darek.cz.

Dárek pro muže

A jak má vybírat žena dárek pro muže? Většina mužů si myslí, že žena to má jednodušší a výběr dárku pro muže je snazší. Pravdou je, že ženy mají štěstí v tom, že jsou kreativnější, nebojí se zeptat okolí a hlavně umí naslouchat. Jinak to mají ženy těžší, neboť u žen existuje velké množství možností, ale u mužů?

Pokud hledáte inspiraci, dozvíte se více na webu, kde se můžete nechat inspirovat nebo kde můžete rovnou dárek pořídit.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)