Jak léčit akné 1. část

Poslední aktualizace: 17.5.2016

Akné není problémem, jenž potrápí pouze v pubertě, ale týká se i padesátnic. Jeho léčba trvá delší dobu. My se dnes zaměříme na přírodní léčbu akné. Na akné platí regenerace organismu, očista a kosmetika z bylinek či ovoce. Tato cesta je účinná a navíc nás vyjde levně.

akné 1.

Příznaky akné

Jde vlastně o onemocnění kůže obličeje, hrudníku, šíje a zad. Akné vulgaris je nejobvyklejší forma a je charakterizovaná hrbolky s hnisavým vrcholkem. V těžších případech se pod kůži objevují shluky bolestivých tekutinou naplněných dutinek (cystické akné) nebo nebolestivé infiltráty. Obojí onemocnění kůže může vést k tvorbě jizviček a tvorbě dolíčků. Chceme-li získat hebký a jiskrný vzhled naší pokožky, potřebujeme regeneraci naší pokožky. Jak na to?

Začneme očistou střev – dopřejeme si den, kdy můžeme zahájit klidový režim. To znamená den, kdy nebudeme vycházet z domu ani přijímat návštěvy. Požijeme zaječí kyselku hořkou, ta má silné projímavé účinky, ale nezpůsobuje křeče ve střevech. Tato detoxikace se doporučuje jednou za měsíc.

  • Koupíme si v lékárně – 1 láhev zaječí kyselku hořkou
  • Ráno ji vypijeme na lačno během 2 hodin a následně navštěvujeme toaletu, dokud se nám zcela nevyčistí střeva. Odpoledne budeme konzumovat dušenou zeleninu, lehkou polévku, doporučuje se konzumovat rýži a pijeme 1,5 litru čisté neperlivé vody

Vyčistíme si a zregenerujeme ledviny – ledviny nám udržují v rovnováze celý organismu. Nedostatečná činnost ledvin nám nahromaďuje odpadové látky v krvi.

Nejlepší čaj na regeneraci ledvin

Na regeneraci je nutné zahájit 8 týdenní užívání speciálně upraveného čaje. Nesmíme vynechat ani jediný den, čaj používáme 3x denně a musí být vždy čerstvý.

Potřebujeme

  • 1 díl natě rdesna blešníku
  • 1 díl natě přesličky rolní
  • 1 díl natě truskavce ptačího
  • 3 díly natě celíku zlatobýlu

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici Photography/FreeDigitalPhotos.net

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)