Hit letošního roku? Dámská tanga!

Poslední aktualizace: 4.3.2014

Také už jste slyšeli typ na dámské prádlo, které ovládne rok 2014? Překvapivě se prvního místa ujala dámská tanga, která i po letech existence na trhu bojují s rozporuplnými názory žen i mužů.

dámské spodní prádlo Mezi ženami jsou šance vyrovnané. Některé je milují, jiné nesnášejí. Existují i takové ženy, které si tanga berou pouze jako společenský doplněk, ale v ostatních případech dávají přednost jinému spodnímu prádlu. Nejnovější studie ovšem prokázaly, že pro muže jsou tanga pro letošní rok naprostým hitem!

Tanga vs. klasické kalhotky

Při porovnání klasických kalhotek a dámských tang, se právě tanga dostala s náskokem na přední příčky výběru. Při rozhodování vzaly dotazované ženy v úvahu také názor mužů, kterým tanga připadají mnohem svůdnější na ženském těle než kalhoty. Dámská tanga jsou také podle mnoha žen pohodlnější a nabízejí jim větší možnosti při výběru oblečení. V upnutých minišatech přeci jen ženská silueta vypadá v tangách mnohem lépe. Pro sportovní aktivity, ale přeci jen mnohé z těchto žen použijí raději klasické kalhotky. Citlivější ženy, které mají raději pohodlí, ale tanga dál vytrvale odmítají.

Krajka, hedvábí, bavlna – takové materiály dámská tanga nabízí

Dámská tanga ovšem zahrnují mnohem širší výběr a tak nelibost některých žen k tomuto druhu prádla může pramenit právě ze špatného výběru střihu nebo materiálu. U mužů i v tomto případě vedou krajková tanga. Důvodem je samozřejmě originalita i svůdnost. Ženy, které volí krajková tanga zase tvrdí, že jsou mnohem pohodlnější než ta klasická a navíc se stejně tak nerýsují pod oblečením. Hedvábná tanga jsou zase velmi vhodná pro letní období, protože hedvábí nejen chladí, ale také se nelepí nepříjemně na tělo. Doprovodnými vlastnostmi je také jedinečný vzhled, který je často lesklý a hedvábná tanga tak získávají na atraktivitě. Netřeba dodávat, že na dotek jsou nejpříjemnější. Další oblíbenou skupinu představují bavlněná tanga, která patří ke klasikám při výběru spodního prádla. Bavlněná tanga jsou vděčná a hodí se pro každou příležitost. Lze v nich dokonce i pohodlně sportovat, snesou je i ženy s citlivější pokožkou a nabízejí nekonečné možnosti při výběru druhů či barev.

Černá, bílá, červená – oblíbené barvy pro dámská tanga

dámská tangaDalší rozhodující kategorií pro výběr dámských tang, je jejich barva. U mužů vede barva černá, bílá nebo červená. Právě bílá barva je ženami často opomíjená, ačkoliv jako jediná dokáže skvěle vyniknout na opálené pokožce. Muži si jí navíc často spojují s jemností a nevinností. Červená barva je pak tradičně považována za znamení vášně a svůdnosti. Co se týče černé barvy, zde lze diskutovat o tajemnosti nebo také o známce dominance. Tradičně jsou totiž ženy v černém spodním prádle považované za akčnější, neohroženější a velmi vynalézavé. Ženy výběr barev tolik nekomplikují. Vybírají povětšinou spíše podle materiálů či střihu. Pokud volí přímo vybranou barvu, je to většinou kvůli mužům nebo proto, aby jejich nová tanga ladila s jejich oblečením.

Dámská tanga předčí už jen nahé tělo

Na závěr všech výzkumů spojených s výběrem dámského prádla muži svorně přikyvují na názor, že svůdnější žena než v tangách je pak již jedině nahá žena. I přes návrat dámských tang do popředí výběru letošní módy zůstanou rozpory v jejich požívání i nadále. Mnohem důležitější než výběr spodního prádla je ale s určitostí to, jak se v prádle žena cítí, zda si je jistá sama sebou a zda rozdává úsměvy na všechny strany. V takových případech drtivá většina mužů již neřeší, jaké spodní prádlo žena nosí.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)