Elegantní, ležérní a praktické tuniky

Dámská tunika jednak ženské postavě velmi lichotí a dokáže vytvarovat přitažlivé křivky. Právem patří mezi nejčastěji nakupovaný druh oděvů. Jsou to prakticky krátké šaty šité ze splývavých jemných materiálů.

tuniky

Mnohým ženám během těhotenství nenaroste pouze bříško, ale bohužel přiberou několik kilo navíc ve všech možných partiích. Celou dobu se těší na dobu, až se jich budou moci zbavit, ale tak snadné to pro některé být nemusí. Naštěstí existují možnosti v podobě oblečení, které dokážou mnohé vkusně zamaskovat.

Módní tuniky pro různé příležitosti

Za vyzkoušení určitě stojí stylové tuniky, které jsou nejen slušivé, ale i praktické. Tuniku nosí lidé už od nepaměti, ale pravdou je, že si prošly značným vývojem až k dnešní podobě. Ty původní byly tvořeny ze dvou dílů, které se na rameni sešily, teprve mnohem později se nosily tuniky, jako jednodílné. Výhodou dnešních tunik je, že mohou být elegantní, sportovní a sluší každé postavě.

tunika

Jak tuniku nosit

Při nošení tuniky platí pouze jedno pravidlo. Čím volnější je top, tím upnutější bude spodní část oděvu. A protože tunika v zásadě volná je, vypadá nejlépe k úzkým riflím, legínám či sukni. V případě legín myslete na to, že by měla tunika sahat pod zadek. O tom, zda si vzít legíny, úzkou sukni či džíny rozhodněte vždy sebekriticky sama. Pokud máte silnější stehna, nemusely by upnuté kalhoty světlých barev být to pravé ořechové. V takovém případě jsou vhodnější černé legíny, ve kterých nebudete mít stísněný pocit.

U úzkých sukní platí, že správně zvolená délka sluší téměř každé ženě. Tuniky jsou velmi vděčným oděvem nejen v době těhotenství a po, ale pro každou ženu, která by ráda pod ní ukryla nějaké to kilo navíc. Určitě si zamilujete i pohodlí, které poskytují. Nikde netlačí, nedřou, nestahují, ani když si sednete.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)