Dokážete si představit ženu bez kabelky?

handbag-324766_640Dokážete si představit ženu bez kabelky? Dokážete si představit sebe bez kabelky? Kam bychom si dávaly věci, čím bychom doplnily outfit a co bychom si bez kabelky počaly? Kabelka je skvělým praktickým módním doplňkem, který nesmí chybět v šatníku žádné z žen. Která kabelka je ta pravá?

Každá žena má svůj vlastní styl, co se oblečení, účesu, make-upu, ale i kabelek týče. Každá volí jinou velikost, jiný materiál, jiný tvar či jinou barvu. Existuje velké množství kombinací, značek a typů, ze kterých můžeme vybírat. Jak si tedy vybrat tu správnou? Existuje vůbec kabelka, která by pro nás byla ta pravá?

Velikost kabelky aneb malá či velká?

Velikost kabelek bychom měly volit podle celkového outfitu a příležitosti, na kterou se chystáme jít. Důležitou podmínkou je také množství věcí, které si s sebou chceme vzít. Je příjemnější, praktičtější a na pohled hezčí, když má žena velkou kabelku sladěnou s outfitem, než nosí-li všechno přebytečné v rukou.

Tvar kabelky

U výběru vhodné kabelky také záleží na tom, jaké tvaru jsou věci, které si chceme vzít. Jestliže přenášíme smlouvy či knížky, není volba nevyztužené kabelky nijak praktická.

Kabelka k příležitosti

Jdete-li do práce, do divadla nebo chystáte-li se na výlet, měli byste volit kabelku vhodnou k příležitosti. Například na výlet se hodí spíše batůžky, praktické velké tašky nebo tašky přes rameno. Typy na výlet, ke kterému můžete sladit kabelku, můžete načerpat tu. Obecně však volte kabelku podle své nálady a svého vkusu.

Materiál kabelky

Kožené kabelky jsou jedny z nejoblíbenějších, neboť jsou kvalitní a mají tak dlouhou životnost. Dejte si však pozor na napodobeniny vyrobené z umělých materiálů. Látkové kabelky jsou tvárnější, mohou tak změnit tvar a lépe se přizpůsobují věcem v tašce. Zároveň si u nevyztužených kabelek dejte pozor na množství věcí v tašce.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)