Co o vás prozradí váš účes

Poslední aktualizace: 22.9.2015

Je známo, že se díky obličejovým rysům dá rozpoznat osobnost člověka. Určit však jeho vlastnosti jen podle jeho účesu, je pro mě novinkou. Rysy obličeje totiž neměníme, kdežto účes vystřídáme několikrát.

účes

Přestože jsou barvy i účesy, ke kterým se rády vracíme, protože jsme byli spokojené, podnikáme řadu změn na svém vzhledu. Jak člověk prochází různým životním obdobím, může měnit vzhled podle momentální módy. Stejně tak i názory, podle životních událostí a situace. Proto na vás může sedět popis z více skupin.

Účesy s vlnitými vlasy a loknami

Ženy s vlnitými vlasy mají dostatek energie. Bývají velmi emocionální a jejich city jsou lehce zranitelné. O věcech nerady hovoří a spíš raději mlčí. Sem tam potřebují samotu, protože je pro ně velmi důležitý pocit svobody.

Ženy s loknami bývají štědré. Mají v sobě něco živočišného a vše co dělají, provedou rychleji než ostatní. Jde o velmi vášnivé osůbky, které bývají skvělými vůdci. Ale pozor! Nezkrotná vášeň by mohla ústit až k agresivitě.

Velmi husté vlasy

Nositelky hustých vlasů rády ovládají druhé. Většinou se jim to také s úspěchem daří. Patří mezi klasické tvrdohlavce. Do sexu se příliš nehrnou. To samé platí o majitelkách hustého obočí.

Rovné vlasy, které si žena natáčí

Máte-li rovné vlasy, ale rády si je točíte, znamená to, že vám v životě chybí zábava. Natáčení vlasů v tomto případě působí, jako určitý druh uspokojení. Získáváte tak pocit, že vyhlížíte zajímavěji. Stejně tak toužíte po zajímavějším životě.

Vlnité vlasy, které si žena žehlí

Jsou-li vaše vlasy od přírody vlnité až kudrnaté a vy se je snažíte vyrovnat, vypovídá to, že je ve vašem životě mnoho zmatku. Chybí vám vnitřní klid. Narovnávání vlasů údajně působí na podvědomé úrovni, jako určitý druh zklidnění – urovnání života.

Nedbalé a dlouhé vlasy

Jde o ženy, jež se velmi zabývají svými pocity. Jsou jemné, romantické a velmi kreativní. Většinou jsou spojeny s přírodou a přírodními věcmi.

vlasy

Krátké vlasy

Majitelky krátkých účesů s jednoduchým střihem na úpravu nerady cokoli řeší. Včetně svého momentálního účesu. Nechtějí se zabývat nepraktickými věcmi v životě, ale ani se nechtějí vrtat ve svých pocitech. Mají prostě rády pohodlí.

Nekonvenční střihy

Asymetrické a nekonvenční střihy prozrazují, že jde o zábavnou osůbku, které nechybí odvaha. Může jít o různou délku vlasů. Tyto ženy většinou rády střídají svůj vzhled. Rozhodně je neuvidíte déle než půl roku s jedním účesem.

 

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)