Buďte kočka! Nejen v sobotní večer, ale neustále – jak na to?

Poslední aktualizace: 25.9.2016

Chystáte se o víkendu povyrazit si? K tomu patří dobrá příprava. Být svůdná však vyžaduje péči nejen v jeden večer, ale sedm dní v týdnu.

Zivotzeny

Upravit se před odjezdem na party chce každá žena, kromě líčení je ale důležité i to, aby pleť byla v dobrém stavu. Jak toho dosáhnout?

Aby make-up na pleti vynikl, je třeba, aby byla pleť pružná, svěží, bez případných šupinek, vyrážek či vrásek. Postarejte se o to používáním té správné kosmetiky pro váš typ pleti. Nezapomínejte ani na pravidelné návštěvy kosmetičky, zvláště pokud máte často viditelně rozšířené póry a problematickou pleť s akné. Kosmetický zásah však musí být odborný a kvalitní, nenechte si na svou pleť sahat někým, kdo se v tomto nevyzná, jinak vám může více uškodit než pomoct!

I stárnutí pleti zamezíte jen včasným nasazením zbraní. Základem je samozřejmě zdravý životní styl, vyloučení kouření, nadměrného vystavování se slunečním paprskům, ale také dostatečný pitný režim a dostatek spánku. Stárnout jednou začne každá žena, abyste však v sobotu večer neplakaly před zrcadlem plným vrásek, které make-up obvykle ještě zvýrazní, je třeba se o pleť začít starat již mnohem dříve. Nemusíte používat drahé krémy plné chemie, vystačíte si i se 100% přírodní kosmetikou. Právě ta je k pleti mnohem šetrnější než běžná kosmetika. Účinkuje sice pomaleji, ale výsledky jsou trvanlivé a navíc své tělo nezatížíte chemií.

V boji proti stárnutí pleti se ženám na celém světě osvědčil arganový olej, který se nazývá i marockým zlatem. Je to produkt přírody, vyrábí se lisováním arganových plodů za studena. Čistý arganový olej obsahuje velké množství vitamínu E, díky kterému má antioxidační účinky, čili zamezuje stárnutí pleti, renovuje buňky, pleť hloubkově hydratuje, podporuje tvorbu kolagenu a skvalenu.

Pleť je tedy základ, kvalitní make-up také a jistě i správné oblečení pro to, abyste okouzlily společnost a připadaly si zajímavé a krásné. Třešničkou na dortu je však vůně. Tu vám dodá parfém od Santini, krásné vůně, z nichž si určitě vyberete i tu svou. Luxusní, ale přitom cenově přijatelné parfémy si již zamilovalo mnoho žen i u nás. Pokud tedy máte dost otřepaných vůní a rády byste něco nového, zkuste vzorky dámských parfémů Santini, vyrobených z nejkvalitnějších surovin z Francie, Itálie a USA.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)