7 podzimních trendů, které nesmíte minout

Poslední aktualizace: 20.10.2017

Podzim už je v plném proudu a vy přemýšlíte, čím ozvláštnit nudu zamračených blátivých dní? Mrkněte se, co nachystali módní návrháři, a udělejte si radost. A protože outfity z přehlídkových mol nejsou vždycky úplně nositelné, vybrali jsme pro vás jen ty trendy, nad kterými můžete doopravdy uvažovat.
7 podzimních trendů, které nesmíte minout 2

Jelikož podzim a zima 2017 se na přehlídkových molech objevují už na jaře, normální smrtelník je nezaregistruje, nebo na ně zapomene. Proto jsme pro vás nachystali pár tipů, které vám usnadní rozhodování v obchodě.

  1. Zahalená v červené

Nejpopulárnější barvou sezóny je červená. A to nejen jako detail nebo doplněk v podobě šály, kabelky či rukavic. Pokud chcete být nesmírně trendy, sexy a rafinovaná, vsaďte na červený romantický kabátek v uniformním stylu s límcem, dvouřadými knoflíky a páskem, který perfektně přepaží vaší postavu, zeštíhlí a prodlouží nohy.

7 podzimních trendů, které nesmíte minout 3

  1. Kozačky jak z discopříběhu

Glitrové boty jsou odvážné, ale pokud je dobře sladíte s celým outfitem, vypadají skvěle. Světové značky, jako například Chanel, se letos rozhodli vsadit na lesk a třpyt, který je nepřehlédnutelný z dálky a přitom nepůsobit jako od cirkusu. Třpytivé boty jsou skvělým kompromisem.

  1. Na kovbojku

Někteří návrháři proměnily přehlídkové molo ve westernovou přestřelku a jakkoliv některé otufity vypadaly ulítlé, kožené vestičky a bundy jsme si zamilovali. Hodí se totiž jak do práce, tak na večírky i běžné nošení. Dají se totiž sladit prakticky se vším.

7 podzimních trendů, které nesmíte minout 4

  1. Punk, záplaty a puzzle

Špetka punku se do formální módy tlačí už pořádně dlouhou dobu, návrháři vždy vyberou jen pár prvků a zkouší je různě kombinovat. A co protlačují do této sezóny? Záplaty! Oděvy, které vypadají jako puzzle, poskládané z nesourodých kousků.

  1. Okouzlující třásně

Máte pocit, že v třásních budete vypadat jako hastroš? Pokud to přeženete, tak možná ano. Ale pokud se budete držet hesla všeho s mírou, můžete třásněmi vytvořit zajímavý, ležérní outfit, se kterým oslníte jak v zaměstnání, tak na večírku s přáteli.

  1. Asymetrie

Možná, že jste si toho již všimly. Bundám vévodí křiváky, šaty jsou nabírané diagonálně, límce zapnuté šikmo přes dekolt…. Ano, podobně jako celý rok i nyní musíte zapomenout na symetrii a hodit se trošku do „křiva“.

  1. Kostky

Kostičky nejsou jen symbol ska a reggae, ale už dlouho neodmyslitelně patří k podzimu. Kostkovaný kabátek je roztomilý a příjemný, stačí ale také malý doplněk, například kostkovaná šála.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)