5 šperků, které by měla mít každá žena

Téměř každá žena si potrpí na parádu formou šperků. Nejsou sice žádnou nutností, zato umí velmi zpříjemnit život. Mnohé ženy si kupují některé šperky samy, jiné však náleží do řad luxusních dárků. My se dnes zaměříme na pět šperků, které by rozhodně neměly chybět ve šperkovnici žádné ženy.

5 šperků, které by měla mít každá žena

Peckové náušnice

Patří k univerzálním typům náušnic, jež sluší každé ženě. Mohou být různých velikostí, barev, vzorů i materiálu, s obrázkem nebo kamínkem. Jsou elegantním a zároveň decentním doplňkem každé ženy, bez ohledu na věk či délku vlasů. Hodí se pro každodenní nošení, ale i pro slavnostnější příležitost. Stříbrné náušnice lze pořídit za rozumnou cenu, jsou ideálním dárkem, který nikdy nezklame.

Perlový šperk

Perly jsou elegantní, jemné, romantické. Perlové šperky se řadí mezi klasiku v oblasti šperkařství. Perlový náhrdelník, náušnice či prstýnek jsou nadčasovou záležitostí. Svou okouzlující krásou i trvanlivostí potěší nejedno srdce ženy.

Diamantový šperk

Diamant mají ženy nejraději v podobě zásnubního prstenu. Ovšem nemusí se omezovat pouze na něj. Příležitostí darovat tento nejtvrdší drahokam se najde určitě více. Zásnubní prsten to být nemusí, pokud zatím o svatbě neuvažujete. Náušnice potěší stejně tak. Jde o investici, která se vyplatí, protože tyto šperky se většinou dědí z jedné generace na druhou.

prsten

Jednoduchý přívěsek

Určitě nám dáte za pravdu, že velmi drahé šperky není nutné nosit každý den. Zvlášť pokud chodíme do práce, poté sportovat nebo relaxovat na bazén. Pro každodenní nošení se hodí jednoduché a nenáročné šperky, jež nezruinují naši peněženku. Bonusem je, že si je můžeme kupovat samy, kdykoliv se nám nějaký zalíbí.

Koktejlový prsten

Prsteny patří snad k nejběžnějším šperkům, které žena má. Nemusí se vždy nutně jednat o zlatý prsten. Výtečnou volbou jsou i koktejlové prsteny z různých materiálů. Tento typ prstenu oživí i jednoduchý outfit. Má jedno pravidlo – být co nejvíc vidět. Měl by se třpytit, vyčnívat a osázený být nejlépe velkým broušeným kamenem. Již samotný název prozrazuje, že jde o prsteny určené na večírky párty, koktejly.

Napsat komentář

(Spamcheck Enabled)